Aktualności

9
wrz

Chwała Bogu na wysokościach za dar Maryi!

W samo południe, 8 września w dniu narodzin Maryi kaplica Mariacka w Katedrze Oliwskiej napełniła się pielgrzymami, rodzicami różańcowymi. Z różnych miejsc i miejscowości, z różnych wspólnot i duchowości, ale połączonych jedną myślą, wdzięcznością Bogu i Matce Bożej

czytaj więcej

6
wrz

Uwaga na zagrożenia dzieci - w Gdańsku próba urzędowej demoralizacji

Zagrożenia seksualizacją i demoralizacją dzieci - próba usankcjonowania urzędniczego w Gdańsku, sprawdź jak jest w twojej miejscowości i szkole twoich dzieci.

czytaj więcej

2
wrz

8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę, Zapraszamy na Mszę św!

W tym roku 8 września Różaniec Rodziców obchodzi 17 rocznicę zapoczątkowania modlitwy i pierwszej róży pw.  Św. Stanisława Kostki. 

czytaj więcej

28
sie

św. Monika i św. Augustyn - żona i matka oraz syn

27 sierpnia wspominamy św. Monikę - wzór wytrwałej modlitwy żony i matki, a 28 sierpnia św. Augustyna jej syna, który jest nadzieją modlących się rodziców na powrót dzieci do Boga!

czytaj więcej

26
sie

Jak szczęśliwa Polska cała! W niej Maryi kwitnie chwała!

Jak szczęśliwa Polska cała! W niej Maryi kwitnie chwała! Od Bałtyku - po gór szczyty, kraj nasz płaszczem Jej okryty. Ponawiamy Jasnogórskie Śluby Narodu! Jestem przy Tobie! Pamiętam! Czuwam!

czytaj więcej

25
sie

Papież Franciszek w Irlandii na spotkaniu Rodzin

Papież Franciszek wyruszył w sobotę rano w podróż do Irlandii na trwające w Dublinie IX Światowe Spotkanie Rodzin.

czytaj więcej

15
sie

Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny

Maryja z duszą i ciałem zabrana do Nieba! W czwartej tajemnicy chwalebnej różańca świętego rozważamy właśnie to wydarzenie. 

czytaj więcej

13
sie

Rekolekcje Marana Tha - spotkanie z Prawdą która wyzwala

Piekny czas Rekolekcji  Marana Tha w Polanicy już za nami! To wspaniałe doświadczenie, kiedy w samym srodku lata znajduje się liczna grupa osób, chcących słuchać o Jezusie i pragnąca wyzwolenia przez Prawdę Ewangelii

czytaj więcej

4
sie

Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli – pierwszy raz rekolekcje Marana Tha w Polsce Południowej!

W dniach 10-12 sierpnia po raz pierwszy na południu Polski w Polanicy odbędą się rekolekcje kurs Marana Tha prowadzone przez ks. Prof. Andrzeja Kowalczyka wraz ze wspólnotą. Zapraszamy wszystkich animatorów róż i rodziców różańcowych!

czytaj więcej

30
lip
26
lip

Św. Anna i Św. Joachim – rodzice Maryi pewnymi przewodnikami w powołaniu rodzicielskim!

W 2017 roku św. Anna Samotrzecia została ogłoszona współpatronką naszej modlitwy. Wraz ze św. Joachimem są nam niezawodnymi  przewodnikami jak prowadzić dzieci ku świętości! My rodzice (i dziadkowie) prosimy – módlcie się za nami!

czytaj więcej

17
lip

Różaniec Rodziców pielgrzymuje! Różaniec Rodziców w Santiago de Compostella

 Pielgrzymi różańcowi idą drogą  Camino Św. Jakuba do Santiago de Compostella. Pielgrzymi z Wągrowca przybyli do MB Oliwskiej w Oliwie! Dołączamy z modlitwą! 


czytaj więcej

16
lip

Pod Szkaplerz – płaszcz Maryi się chronimy!

16 lipca to wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel, Tej, która swoją szatę dała nam na schronienie.


Szkaplerz to wierzchnie okrycie Maryi. My rodzice różańcowi, którzy modlimy się w oogrodzie Maryi, chcemy być pod Jej płaszczem!

czytaj więcej

29
cze

Nie udało się obronić dzieci i młodzieży Gdańska przed deprawacyjną uchwałą radnych - trzeba chronić przed skutkami!

Niestety Głosami radnych PO  w Gdańsku 28 czerwca przegłosowano uchwałę , która pomieszaniem dobra i zła wprowadza propagandę deprawacji dzieci i młodzieży! Pozostaje zaufanie Bogu, modlitwa i działania informacyjne w konkretnych miejscach i środowiskach, aby ochronić dzieci przed złem jakie ta uchwała wprowadza!


 

czytaj więcej

22
cze

Modlitwą i działaniem obrońmy Gdańsk i Polskę przed deprawacją młodzieży!

W Gdańsku władze aktywnie działają aby był wprowadzony tzw. Model na Rzecz Równego Traktowania, który w swojej treści zaprzecza prawu naturalnemu, tożsamości kobiety i mężczyzny,  przewiduje permisywna edukację seksualną dla szkół, a także cenzurę pod pozorem walki z mową nienawiści. PROSIMY O MODLITWĘ I AKTYWNE DZIAŁANIA  przeciw tym niecnym planom!    Wyślij protest do Radnych Miasta Gdańska

czytaj więcej

17
cze

Święta Anna Zaprasza na Górę - na VI pielgrzymkę Różańca Rodziców

W imieniu organizatorów zapraszamy na VI doroczną pielgrzymkę Różańca Rodziców na Górę św. Anny która odbędzie się 23 czerwca - a zaczyna się od godz.14 rejestracją grup na placu Rajskim na Górze św. Anny!

czytaj więcej

9
cze

IX Gdański Marsz dla Życia i Rodziny - Przeszliśmy całymi rodzinami!

Różaniec Rodziców LogoTak jak w 60 innych miastach Polski  w niedzielę odbył się IX Marsz Dla Życia i Rodziny w Gdańsku!  Rozpoczął się 10 czerwca od godz. 15  - wśród tysięcy uczestników było wielu  rodziców z dziećmi z Różańca Rodziców!   Byliśmy razem w licznej grupie różańcowych rodziców! JEST NAS WIELU!


Relacja na video - Marsz Dla Życia i Rodziny Gdansk 2018 


 


 

czytaj więcej

7
cze

O byciu mężczyzną - modlitwa i Konferencja

W piątek, 8 czerwca 2018rzapraszamy do kościoła OO. Cystersów w Gdańsku-Oliwie  od godz. 17.30 na  Mszę św. z konferencją i modlitwą o odrodzenie charyzmatu mężczyzny-ojca, konferencję  nt. Mężczyzna 8 błogosławieństw wygłosi ks. J. Nawrot 

czytaj więcej

5
cze

Gender w Gdańsku - głosowanie w czerwcu 2018

Jeśli tzw.  Karta Równości zostanie w czerwcu 2018 przegłosowana przez Radnych  Gdańska to skala zmian naszej rzeczywistości: Rodziny, wychowania, edukacji, funkcjonowania przedsiębiorstw prywatnych -  będzie trudna do oszacowania, ale na pewno zła. Prosimy o aktywność  i modlitwę!

czytaj więcej