Aktualności

2
sty

Z Bożą Rodzicielką, Maryją rozpoczynamy nowy 2019 rok.

Nowy Rok rozpoczynamy w imię Boga w Trójcy Jedynego, Ojca i Syna i Ducha Świętego wraz z Maryją  - świętą Bożą Rodzicielką i Jej Oblubieńcem  św. Józefem. Już pierwszego dnia dołączyło do naszego grona 9 roż rodziców, czyli 180 osób! Niech to będzie znak nadziei na każdy nowy dzień tego roku!


 

czytaj więcej

29
gru

Rok 2018 odchodzi, idzie nowy 2019 - dziękujemy i prosimy!

W wieczornych mszach  31 grudnia w całej Polsce będziemy dziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie dobro jakiego w ciągu całego roku doświadczyliśmy w modlitwie Różańca Rodziców. Dziś o 17.30  w Katedrze u Pani Oliwskiej dziękujemy za łaski. 


MB Oliwska nasza patronka! Logo RR

czytaj więcej

28
gru

ŚWIĘTO MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

święto Młodzianków Męczenników to czas kiedy modlimy się w obronie życia niewinnych i nienarodzonych. Ile dzieci zabijają współcześnie herodowie w białych fartuchach i białych kołnierzykach - w Polsce więcej niż Herod w Betlejem! Msza w intencji obrony życia Bazylika Św. Brygidy w Gdańsku o 18.30

czytaj więcej

24
gru

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy najlepsze życzenia

W dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy wszystkim nasze najlepsze życzenia dla każdego i każdej z was – animatorów, koordynatorów, kapłanów, osób zaangazowanych i wszystkich rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu z Maryją i przez Maryję.


Różaniec Rodziców

czytaj więcej

18
gru

Walka o dusze świata rozgrywa się w rodzinach

Walka o dusze świata rozgrywa się w rodzinach każdego dnia. To od nas zależy czy Pan Jezus narodzi się w sercach naszych dzieci i znajdzie tam mieszkanie!

czytaj więcej

12
gru

Maryja z Guadalupe - łączy światy i jest stałym cudem!

Dziś, 12 grudnia obchodzimy wspomienie MB z Guadalupe, która objawila się św. Juanowi Diego, ubogiemu, pobożnemu Indianinowi w 1531 roku. Stała się znakiem pojednania pomiędzy Hiszpanami i Indianami oraz znakim łaski  i nawrocenia dla plemion indiańskich. A tak meksykanie śpiewają swojej Madonnie - zobacz i posłuchaj

czytaj więcej

8
gru

Zawierzyliśmy Maryi nasze dzieci! W rodzinach, parafiach, w Polsce i na całym świecie

Kolejny raz ponowiliśmy nasze zawierzenie, w łącznosci z rodzicami Różańcowymi, w Katedrze Oliwskiej i w całym świecie odnowiliśmy Akt Zawierzenia.  Na koniec mszy świętej, przed feretronem Matki Bożej Oliwskiej wypowiedzieliśmy nasze słowa ufności i zawierzenia!

czytaj więcej

5
gru

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Dzień dziewiąty – 7 grudnia

MÓDLMY SIĘ ZA UBOGICH, SAMOTNYCH, BEZDOMNYCH, BEZROBOTNYCH I UZALEŻNIONYCH O Niepokalana, która „chowałaś wiernie wszystkie te sprawy w swoim sercu”, Tobie oddajemy nasz rozum, aby poznawał prawdę.  Zapraszamy 8 grudnia do Katedry oliwskiej na Mszę o 18.00 i różaniec od 17.30

czytaj więcej

2
gru

Nowenna i początek Adwentu - z Maryją ku Jezusowi

Zapaleniem pierwszej świecy adwentowej rozpoczęliśmy czas radosnego oczekiwania na Narodzenie Jezusa. Jesteśmy w trakcie nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

czytaj więcej

26
lis

O dusze świata - Za Konferencję Bogu niech będą dzięki!

XII Konferencja o zagrożeniach i rozwoju osobowości młodego człowieka po raz kolejny pokazała jak wiele jest zagrożeń i jak z nimi sobie radzić! Przyjechało wielu różańcowych rodziców i animatorów róż! Trwa walka o dusze naszych dzieci! Relacja w TV Trwam


Konferencja

czytaj więcej

13
lis

Konferencja na temat zagrożeń rozwoju młodego człowieka - Zaproś znajomych i przyjedź z nimi!

Zapraszamy na Konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców - dla wszystkich zatroskanych o losy dzieci i młodzieży! Zapraszamy wszystkich! W tym roku hasło Konferencji  - Dobrobyt a dobro bytu!Zaproszenie na Konferencję Prześlij zaproszenie wszystkim znajomym, którzy mogą być zainteresowani!

czytaj więcej

11
lis

Polska Niepodległa! Polska wolna i silna Bogiem!

Świętujemy odzyskanie Niepodległości i już dziś rozpoczynamy duchowa pracę na rzecz wolności i niepodległości na przyszłe pokolenia! To nasz program Różańca Rodziców! Jestem Polakiem - więc ma obowiązki polskie. Moją Królową jest Maryja! Królem Polski jest Jezus, Prawem moralnym  prawo Boże!  Są one tym większe  im bardziej zostałem przez Boga obdarowany !  Polska

czytaj więcej

7
lis

Czuwanie w przededniu rocznicy 100 lat odzyskania Niepodległości!

Wraz z całym  Żywym Różańcem i wszystkimi Polakami oraz przyjaciółmi Polski chcącymi w duchowy sposób przygotować się i przeżywać święto 100 lat odzyskania Niepodległości spotykamy się na modlitwie w sobotę 10-tego listopada w swoich parafiach! Szczegóły na stronie Różańca 


Polska

czytaj więcej

2
lis

1 listopada Wszystkich Świętych, do 8-mego oktawa na ratowanie dusz z czyśćca

Listopad rozpoczęliśmy dniem Wszystkich Świętych. Mamy przed sobą wspaniałe, niezwykłe życiorysy świętych. Osób, które odpowiedziały na Zaproszenie do świętości. W Różańcu Rodziców nieustannie uczymy się jak w naszym codziennym, rodzinnym życiu  realizować to w praktyce. W oktawie modlimy się za ...

czytaj więcej

26
paź

Zagrożenie ze strony ideologii dewiacyjnych – LGBT

Od kwietnia tego roku pisaliśmy o zagrożeniu wprowadzaniem ideologii gender do gdańskich szkół, ostrzegając – dziś Gdańsk – ale jutro Polska. Już jest ten czas gdy środowiska Genderowe promują swoje chore ideologie w całej Polsce! Trzeba być odważnym w obronie swoich dzieci! Już dziś!

czytaj więcej

19
paź

Dobrobyt a dobro bytu - Zapraszamy do Gdańska

Zapraszamy  wszystkich  w dniach 24-25.11. 2018 na Ogólnopolską Konferencję na Uniwersytecie Gdańskim: Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka -  Hasło przewodnie: Dobrobyt, a dobro bytu.  Zobacz szczegóły , zgłoś się oraz prześlij  informacje i zaproszenie wszystkim swoim znajomym, którzy są zainteresowani!

czytaj więcej

4
paź

Św. Franciszek - ten który podtrzymuje Kościół

Wspominanie  Św. Franciszka z Asyżu to spotkanie z niebem i ziemią! Z troską o Kościół aby był święty, a tam gdzie  niszczeje i podupada, aby wspomagać, naprawiać i odbudować do pierwszej świętości! O Panie, uczyń z nas narzędzia Twego pokoju

czytaj więcej

2
paź

Aniele Boży, Stróżu mój, ty przy mnie zawsze stój!

Kocham Kościół święty, który pokazuje nam Aniołów Stróżów, wspaniałych przyjaciół w ugruntowanej od tysięcy lat nauce Apostołów i Świętych. 

czytaj więcej

1
paź

Październik miesiąc Zwycięskiej Królowej Różańcowej Maryi!

Październik  jest miesiącem różańcowym, ze świętem Matki Bożej Zwycięskiej 7 X. w rocznicę bitwy pod Lepanto. I z pamięcią o objawieniu Maryi w Fatimie, która sama nazwala siebie Matką Różańcową.  My też chcemy być różańcowymi mamami i ojcami,  jesteśmy różańcowymi rodzicami.

czytaj więcej

21
wrz

Kocham Kościół – zło dobrem zwyciężaj!

My, Polacy kochamy Kościół! Pomimo, że jest opluwany i zochydzany! Kochamy w każdym kapłanie, który jedna nas i jednoczy z Bogiem. Kochamy Kościół w pielgrzymach i w świętych. Kochamy za obecność księdza  w konfesjonale, gdzie Bóg przebacza nam grzesznikom nasze winy! Kocham  Kościół i modlę się za każdego księdza, zwłaszcza tego w trudnej sytuacji!

czytaj więcej