Aktualności

8
kwi

Ocalenie w Sercu Jezusa i Sercu Maryi

Organizatorzy ogólnopolskich inicjatyw ewangelizacyjnych i modlitewnych: „Wielka Pokuta”, „Różaniec do Granic” i „Polska pod Krzyżem” zapraszają nas wszystkich do udziału w nowej inicjatywie o nazwie OCALENIE - do  wspólnej podróży do Serca Jezusa i Maryi. Oddani Jezusowi przez Maryję   nie zginiemy. 

czytaj więcej

6
kwi

Pan moim światłem i Zbawieniem moim!

Pan moim światłem i zbawieniem moim,  kogo miałbym się lękać?  . Oczekuj Pana, bądź mężny, nabierz odwagi i oczekuj Pana!  (z Ps 27) Dziś Bóg nasz zapewnia że jest z nami. Módlmy się modlitwą przebłagalną za nasze grzechy i świata całego. Zwłaszcza za grzechy przeciw życiu!

czytaj więcej

5
kwi

Niedziela Męki Pańskiej – prowadzi nas w Wielki Tydzień – przez śmierć do Zmartwychwstania!

Wszystko co było dodatkowym elementem liturgii schodzi na drugi plan. Najważniejsza jest Eucharystia i Ewangelia Męki Pańskiej. Niech to przemienia nasze serca i życie naszych rodzin!   Niech modlitwa na stałe gości w naszych domach!

czytaj więcej

31
mar

Patrz! Kładę dziś przed tobą życie i szczęście, śmierć i nieszczęście.

Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo, miłując Pana, Boga swego!                 Boże zgrzeszyliśmy przeciwko Tobie i przeciw ludziom. Za grzechy nasze i świata całego, za aborcję, eutanazję i deprawację młodzieży przepraszamy.  Boże Ojcze zmiłuj się nad nami i nad całym światem dla bolesnej męki Twego Syna Jezusa Chrystusa i przez wstawiennictwo Niepokalanej Dziewicy Maryi, Jego Bolesnej Matki!

czytaj więcej

25
mar

Dzień Świętości życia – Zawierzenie Polski w Fatimie Najświętszej Maryi Pannie!

W tym dniu, 25 marca, świętujemy Zwiastowanie że oto na świat przyjdzie Pan Jezus. Że urodzi się Zbawiciel. I dlatego każde życie jest tak ważne, szczególnie to niewinne, nienarodzone. Przepraszamy za grzechy przeciw życiu i modlimy się o ochronę życia od poczęcia! W Łączności z Fatimą Zawierzamy Polskę Maryi o godzinie 12.00!

czytaj więcej

19
mar

Uroczystość Świętego Józefa – modlimy się za mężczyzn, ojców, opiekunów!

W tym wyjątkowym Wielkim Poście jest czas wytchnienia. Uroczystość Świętego Józefa przypomina że Bóg powierza największe swe skarby  Maryję i Jezusa w ręce człowieka. Święty Józef jest naszym niezawodnym Opiekunem, Opiekunem Kościoła Świętego!

czytaj więcej

18
mar

Modlę się z Kościołem, ufam Bogu, On prowadzi moje życie!

W łączności z całym Kościołem powierzam przez ręce Maryi moje życie i życie moich bliskich. Bóg zna człowieka i mówi nam jak zachować się w tej sytuacji. Modlimy się Słowem Bożym   - na każdy dzień i poszczególnymi psalmami. Modlimy się Brewiarzem! Uderzające jak bardzo trafne są słowa modlitwy. Psalm 91, Psalm 51 czy tez Psalm 119! Eucharystia - ks. Dominik

czytaj więcej

17
mar

Kościół w sieci, Msze święte, adoracje i różańce! Wiele rekolekcji!

Kościół w Polsce nie zostawia swoich wiernych, ten czas WIELKIEGO POSTU jest też czasem wielkiej modlitwy, Publikujemy adresy miejsc w sieci gdzie można obejrzeć i uczestniczyć w Mszy świętej, adoracji, różancu i innych nabożenstwach.        Leśna Podlaska    Kodeń  Licheń   Jasna Góra   Łagiewniki      TV TRWAM      Radio Maryja      U-Pallotynek

czytaj więcej

15
mar

Formacja codzienna na czas Wielkiego Postu

Kochani Rodzice i Animatorzy Różańca Rodziców!  Obecny czas Wielkiego Postu jest zupełnie wyjątkowy. Na ten czas chcemy zaproponować duchową formację przygotowaną przez Siostrę Urszulę z zakonu Pallotynek. Na stronie u-pallotynek, w specjalnej zakładce S. Urszula będzie podawać codzienną formacje duchową na obecny czas. 

czytaj więcej

14
mar

Jestem w Kościele, jestem posłuszny Kościołowi, ufam Bogu!

Nadszedł szczególny czas próby ufności w Boże Miłosierdzie i zaufania Kościołowi. Dziękujemy Kapłanom za każdą Mszę świętą i łączymy się z nimi duchowo. Wg. zalecenia Arcybiskupa Gdańskiego zawieszamy czasowo naszą modlitwę różancową w Archikatedrze Msza święta nadal będzie odprawiana w naszej intencji. Modlimy sie w domu - we wspólnocie modlitwy z Maryją. MB Oliwska

czytaj więcej

3
mar

Wierzę Bogu, modlę się i wiem że On mnie strzeże

Wobec zagrożenia, nasi ojcowie, dziadkowie, mamy i babcie zbierali się wspólnie na modlitwie! Zachowując wszelkie środki ostrożności, nasze zaufanie pokładamy przede wszystkim w Bogu, Módlmy się w naszych domach, módlmy się wspólnie w Kościołach. Poprośmy naszych proboszczów, aby po Mszach Świętych były śpiewane Suplikacje w celu ochrony Polski przed skutkami epidemii koronowirusa! Nie pozwólmy, tak jak we Włoszech, zabronić Mszy świetej. Apel L. Dokowicza i M. Bodasińskiego!

czytaj więcej

26
lut

Środa Popielcowa - Wielki Post, czas modlitwy, pokuty, nawrócenia i zadośćuczynienie

Środą Popielcową rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Wyjątkowy okres w życiu człowieka dla poprawy rzeczy najtrudniejszych. Tego potrzeba na czas walki z pokusami Modlimy się o trzeźwość Polaków, o ochronę dzieci i młodzieży przed seksualizacją i deprawacją,    za polskie rodziny o odnowienie wiary,   za prześladowanych chrześcijan na całym świecie!                                 Maryjo,   Bolesna Królowo Polski - módl się za nami!

czytaj więcej

20
lut

Miłość Zwycięża - Świadectwo nawrócenia i modlitwa o ochronę dzieci!

W Gdańsku modliliśmy się i nadal będziemy się modlić o ochronę dzieci przed seksualizacją i demoralizacją. Modlitwa przed Urzędem Miejskim - prosimy za Gdańsk i za całą Polskę! Brońmy dzieci i młodzieży przed deprawacją! Każdy poniedziałek 17.30 Różaniec Rodziców w Katedrze Oliwskiej!


Piękne świadectwo zwycięstwa Miłości Jezusa nad fascynacją satanizmem i złym duchem.  https://www.youtube.com/watch?v=EBbXzkwbqpM&feature=emb_logo 


 

czytaj więcej

16
lut

Mamo, Tato Pomóż! Broń swoich dzieci przed seksualizacją w Gdańsku i w całej Polsce!

Już w najbliższą środę 19.02.2020 r o godz. 15.30 Rodzice ze Stowarzyszenia Odpowiedzialny Gdańsk rozpoczną długo oczekiwane rozmowy z Władzami Miasta Gdańska na temat wycofania programu seksualizacji młodzieży - Zdrovve Love. Rodzice proszą o OCEAN modlitwy, aby dzieci w Gdańsku i całej Polsce były wolne od deprawującej seksedukacji. Przed UM Gdańsk od 15.00 do 16.30 modlimy się!

czytaj więcej

2
lut

Gromnica - znakiem Maryi niosącej Chrystusa - Dzień osób konsekrowanych!

W Święto Ofiarowania Pańskiego wraz z Józefem i Maryją ofiarujemy nasze dzieci Bogu, wspominając sakrament Chrztu świętego i nasze Akty Zawierzenia. Dziękujemy również Bogu za wszystkie osoby Konsekrowane – zakonników i zakonnice.

czytaj więcej

25
sty

Nawrócenie św. Pawła – Bóg przychodzi do każdego!

25 stycznia obchodzimy wspomnienie nawrócenia Apostoła Narodów – św. Pawła. W Bogu każdy znajduje nadzieję. Nawet ten wielki prześladowca Jezusa ogarnięty Bożą obecnością nawraca się. Módlmy się o nawrócenie w naszych rodzinach i nawrócenie prześladowców Kościoła.   Święty Pawle, módl się za nami! Królowo Apostołów - módl się za nami!

czytaj więcej

13
sty

Tyś jest mój syn umiłowany, moja umiłowana córka – chrzest Pański zaproszeniem do pełni życia

Bóg Ojciec nasz, który wszystko może, który kocha każdego z nas, mówi poprzez Chrzest Jezusa że NAPRAWDĘ jesteśmy Jego dziećmi. Mówi, że poprzez nasz Chrzest Święty mamy wszystko to co Kościół niesie światu – Pokój i Łaskę Jezusa Chrystusa.

czytaj więcej

1
sty

Nowy Rok bieży, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki

Rozpoczynamy nowy rok. Z Maryją Świętą Bożą Rodzicielką.  Mamy nadzieję, płynącą z modlitwy i wiary w Boga, na każdy dzień nowego roku.  Życzmy sobie zdrowej duchowo Polski budowanej na prawdzie, wolności, mądrości i chrześcijańskiej wierze. Polski, dla której wolność i suwerenność jest normalna! 

czytaj więcej

25
gru

Bóg się rodzi, moc truchleje!

Każde pokolenie ma do zapisania w historii swoje karty. i po nas powinny pozostać tak piękne chymny Chwały Bożej jak tak kolenda napisana w XIXwieku. Niech blask tej Nocy Betlejemskiej, gdy rodzi się Jezus,  oświetla twórców kultury i sztuki, aby jej pięknem jaśniała polska kultura     

czytaj więcej

24
gru

Najlepsze zyczenia z okazji Świąt Narodzenia Pana Jezusa!

Boże Narodzenie! To czas Nadziei, to czas inny niż wszystkie dni całego roku. Dzielimy się opłatkiem z każdym kto tego dnia zawitał w naszym domu i jest z nami na Wigilii. Dlatego że w każdym może przyjść do nas  Jezus.  Za cały rok dziękujemy i za to co było nie tak w tym roku przepraszamy. Niech ten czas przynosi Łaskę i Pokój Nowonarodzonego Jezusa do każdej rodziny w Polsce i na świecie!

czytaj więcej