Aktualności

19
sty

Kyrie Eleison, Chryste Eleison, Kyrie Eleison, Panie zmiłuj się nad nami! Panie Zmiłuj się nad Polską!

Potrzebujemy tego czasu nawrócenia, abyśmy stawali się Polską! Dziękujemy Kościołowi za to że swoich synów przygarnia i żegna w pokoju.  Boże zmiłuj się nad Polską i przyjmij duszę śp. Pawła do swojej  światłości!  Nie daj się zwycieżyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj!

czytaj więcej

15
sty

My, Polacy kochamy Kościół! Módlmy się za Gdańsk i za Polskę!

My, Polacy kochamy Kościół! Kochamy, bo w  Nim jest Jezus. Kochamy Maryję  naszą Królową. Kochamy za duchową obecność i wsparcie w chwilach trudnych, gdy stykamy się z tragedią ludzką. Módlmy się za Gdańsk i za Polskę. Niech Milosierny Bóg przyjmie duszę śp. Pawła Adamowicza. Oby z tej tragedii Bóg wyprowadził dobro!

czytaj więcej

13
sty

Niedziela Chrztu Pańskiego! Wspominamy własny Chrzest Święty

Sakrament Chrztu Świętego to brama do Kościoła – dziś wspominamy nasz własny Chrzest Święty i ponawiamy nasze wyznanie wiary!

czytaj więcej

6
sty

Objawienie Pańskie, umacnia się tradycja chrześcijańska w Polsce i pomagajmy Misjom

Dzięki wielu osobom zaangażowanym w budowaniu kultury  katolickiej w Polsce, możemy dziś świętować Objawienie Pańskie czyli Trzech Króli. Ta tradycja sie umacnia i rozwija. W tym roku już 752 Orszakiw  całej Polsce i w świecie!

czytaj więcej

2
sty

Z Bożą Rodzicielką, Maryją rozpoczynamy nowy 2019 rok.

Nowy Rok rozpoczynamy w imię Boga w Trójcy Jedynego, Ojca i Syna i Ducha Świętego wraz z Maryją  - świętą Bożą Rodzicielką i Jej Oblubieńcem  św. Józefem. Już pierwszego dnia dołączyło do naszego grona 9 roż rodziców, czyli 180 osób! Niech to będzie znak nadziei na każdy nowy dzień tego roku!


 

czytaj więcej

29
gru

Rok 2018 odchodzi, idzie nowy 2019 - dziękujemy i prosimy!

W wieczornych mszach  31 grudnia w całej Polsce będziemy dziękować Bogu i Matce Najświętszej za wszelkie dobro jakiego w ciągu całego roku doświadczyliśmy w modlitwie Różańca Rodziców. Dziś o 17.30  w Katedrze u Pani Oliwskiej dziękujemy za łaski. 


MB Oliwska nasza patronka! Logo RR

czytaj więcej

28
gru

ŚWIĘTO MŁODZIANKÓW MĘCZENNIKÓW

święto Młodzianków Męczenników to czas kiedy modlimy się w obronie życia niewinnych i nienarodzonych. Ile dzieci zabijają współcześnie herodowie w białych fartuchach i białych kołnierzykach - w Polsce więcej niż Herod w Betlejem! Msza w intencji obrony życia Bazylika Św. Brygidy w Gdańsku o 18.30

czytaj więcej

24
gru

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy najlepsze życzenia

W dniu Wigilii Świąt Bożego Narodzenia przesyłamy wszystkim nasze najlepsze życzenia dla każdego i każdej z was – animatorów, koordynatorów, kapłanów, osób zaangazowanych i wszystkich rodziców modlących się za swoje dzieci na różańcu z Maryją i przez Maryję.


Różaniec Rodziców

czytaj więcej

18
gru

Walka o dusze świata rozgrywa się w rodzinach

Walka o dusze świata rozgrywa się w rodzinach każdego dnia. To od nas zależy czy Pan Jezus narodzi się w sercach naszych dzieci i znajdzie tam mieszkanie!

czytaj więcej

12
gru

Maryja z Guadalupe - łączy światy i jest stałym cudem!

Dziś, 12 grudnia obchodzimy wspomienie MB z Guadalupe, która objawila się św. Juanowi Diego, ubogiemu, pobożnemu Indianinowi w 1531 roku. Stała się znakiem pojednania pomiędzy Hiszpanami i Indianami oraz znakim łaski  i nawrocenia dla plemion indiańskich. A tak meksykanie śpiewają swojej Madonnie - zobacz i posłuchaj

czytaj więcej

8
gru

Zawierzyliśmy Maryi nasze dzieci! W rodzinach, parafiach, w Polsce i na całym świecie

Kolejny raz ponowiliśmy nasze zawierzenie, w łącznosci z rodzicami Różańcowymi, w Katedrze Oliwskiej i w całym świecie odnowiliśmy Akt Zawierzenia.  Na koniec mszy świętej, przed feretronem Matki Bożej Oliwskiej wypowiedzieliśmy nasze słowa ufności i zawierzenia!

czytaj więcej

5
gru

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Dzień dziewiąty – 7 grudnia

MÓDLMY SIĘ ZA UBOGICH, SAMOTNYCH, BEZDOMNYCH, BEZROBOTNYCH I UZALEŻNIONYCH O Niepokalana, która „chowałaś wiernie wszystkie te sprawy w swoim sercu”, Tobie oddajemy nasz rozum, aby poznawał prawdę.  Zapraszamy 8 grudnia do Katedry oliwskiej na Mszę o 18.00 i różaniec od 17.30

czytaj więcej

2
gru

Nowenna i początek Adwentu - z Maryją ku Jezusowi

Zapaleniem pierwszej świecy adwentowej rozpoczęliśmy czas radosnego oczekiwania na Narodzenie Jezusa. Jesteśmy w trakcie nowenny przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

czytaj więcej

26
lis

O dusze świata - Za Konferencję Bogu niech będą dzięki!

XII Konferencja o zagrożeniach i rozwoju osobowości młodego człowieka po raz kolejny pokazała jak wiele jest zagrożeń i jak z nimi sobie radzić! Przyjechało wielu różańcowych rodziców i animatorów róż! Trwa walka o dusze naszych dzieci! Relacja w TV Trwam


Konferencja

czytaj więcej

13
lis

Konferencja na temat zagrożeń rozwoju młodego człowieka - Zaproś znajomych i przyjedź z nimi!

Zapraszamy na Konferencję dla rodziców, nauczycieli i wychowawców - dla wszystkich zatroskanych o losy dzieci i młodzieży! Zapraszamy wszystkich! W tym roku hasło Konferencji  - Dobrobyt a dobro bytu!Zaproszenie na Konferencję Prześlij zaproszenie wszystkim znajomym, którzy mogą być zainteresowani!

czytaj więcej

11
lis

Polska Niepodległa! Polska wolna i silna Bogiem!

Świętujemy odzyskanie Niepodległości i już dziś rozpoczynamy duchowa pracę na rzecz wolności i niepodległości na przyszłe pokolenia! To nasz program Różańca Rodziców! Jestem Polakiem - więc ma obowiązki polskie. Moją Królową jest Maryja! Królem Polski jest Jezus, Prawem moralnym  prawo Boże!  Są one tym większe  im bardziej zostałem przez Boga obdarowany !  Polska

czytaj więcej

7
lis

Czuwanie w przededniu rocznicy 100 lat odzyskania Niepodległości!

Wraz z całym  Żywym Różańcem i wszystkimi Polakami oraz przyjaciółmi Polski chcącymi w duchowy sposób przygotować się i przeżywać święto 100 lat odzyskania Niepodległości spotykamy się na modlitwie w sobotę 10-tego listopada w swoich parafiach! Szczegóły na stronie Różańca 


Polska

czytaj więcej

2
lis

1 listopada Wszystkich Świętych, do 8-mego oktawa na ratowanie dusz z czyśćca

Listopad rozpoczęliśmy dniem Wszystkich Świętych. Mamy przed sobą wspaniałe, niezwykłe życiorysy świętych. Osób, które odpowiedziały na Zaproszenie do świętości. W Różańcu Rodziców nieustannie uczymy się jak w naszym codziennym, rodzinnym życiu  realizować to w praktyce. W oktawie modlimy się za ...

czytaj więcej

26
paź

Zagrożenie ze strony ideologii dewiacyjnych – LGBT

Od kwietnia tego roku pisaliśmy o zagrożeniu wprowadzaniem ideologii gender do gdańskich szkół, ostrzegając – dziś Gdańsk – ale jutro Polska. Już jest ten czas gdy środowiska Genderowe promują swoje chore ideologie w całej Polsce! Trzeba być odważnym w obronie swoich dzieci! Już dziś!

czytaj więcej

19
paź

Dobrobyt a dobro bytu - Zapraszamy do Gdańska

Zapraszamy  wszystkich  w dniach 24-25.11. 2018 na Ogólnopolską Konferencję na Uniwersytecie Gdańskim: Zagrożenia rozwoju osobowości młodego człowieka -  Hasło przewodnie: Dobrobyt, a dobro bytu.  Zobacz szczegóły , zgłoś się oraz prześlij  informacje i zaproszenie wszystkim swoim znajomym, którzy są zainteresowani!

czytaj więcej