Świadectwa

Podziękowanie i uwielbienie Boga za cud przemiany serca córki

Mama Anna
15 maja 2018

Pragnę podzielić się z Wami radosną nowiną. Do Różańca Rodziców przystąpiłam całkiem niedawno, bo 7 kwietnia tego roku. Należę do Róży im. Świętego Tomasza More. Moje świadectwo będzie w formie podziękowania Matce Różańcowej, Patronowi i uwielbienia Boga i zarazem prośby o więcej miłosierdzia.

Dziękuję Ci Maryjo, Matko Różańcowa, Matko Boża Fatimska, że wysłuchałaś mnie i po niespełna miesiącu od zapisania się w Katedrze Oliwskiej do ( internetowej) Róży Różańcowej Rodziców za dzieci. Dziękuję za wstawiennictwo również Patronowi Róży, świętemu Tomaszowi More. W maju rozważałam Tajemnicę Chwalebną - Wniebowstąpienia Jezusa. I właśnie wczoraj we Wniebowstąpienie Twoje, miłosierny Jezu, skłoniłeś serce mojej córki pierworodnej do przystąpienia do spowiedzi po 8 latach grzesznego życia. Przystąpiła do spowiedzi w Sanktuarium Twojej Matki, Bolesnej Matki Licheńskiej, na cześć Której córka otrzymała imię chrzcielne Maria. Bolesna Matko, nie wypuszczaj ją z rąk swoich i oddaj ją Jezusowi na zawsze. Jezu, bądź uwielbiony w Twojej miłości niepojętej i w Twym miłosierdziu niezgłębionym.
Maryjo, proszę Cię nadal wstawiaj się wraz z patronem św. Tomaszem More za zięcia i drugą córkę, by i oni dostąpili miłosierdzia Jezusa. Amen.
Wdzięczna mama Anna.