Matka Boża Oliwska

Patronka Modlitwy Różańcowej Rodziców w Intencji Dzieci.

Aktualności
10
kwi
Smoleńsk - Pamiętamy - Katyń

Po prostu, Pamiętamy, modlimy się za tragicznie poległych i za Polskę!


PAMIĘTAMY!

Czytaj więcej
7
kwi
Ojcostwo i posłuszeństwo, Miłość i dopowiedzenie miłości!

Modlitwa w intencji OJCOSTWA!  OPOKA POKOJU organizuje modlitwę przebłagalną za grzechy przeciw prymatowi ojcostwa, przeciw godności mężczyzny i kobiety,  nierozerwalności małżeństwa i życiu! Zapraszamy w piątek 13 kwietnia od godziny 17.30 do kościoła OO. Cystersów pw. MB KKP w Gdańsku-Oliwie - różaniec i Msza św. z Konferencją!.

Czytaj więcej
1
kwi
Chrystus ZMARTWYCHWSTAŁ! Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

Otrzyjcie już łzy płaczący! Zmartwychwstał już Chrystus Pan mój i nadzieja, a miejscem spotkania b ędzie Galilea! Niech dzwoniąwszystkie dzwony !


Niech raduje się cała ziemia! ALLELUJA! JEZUS ŻYJE!


 

Czytaj więcej
Świadectwa
Od tamtej pory nasze dziecko śpi spokojnie

Chciałam złożyć moje świadectwo chociaż dopiero od trzech miesięcy należę do Róży Różańca rodziców modlących się za swoje dzieci. (...) Siedząc po nocy w końcu otworzyłam stronę internetową i postanowiłam sama się zapisać, żeby chronić nasze dzieci. (...) dziękowałam Bogu, bo poczułam, że różaniec i Maryja dały nam siłę, by zły przegrał! Teraz już nie jesteśmy sami w walce o nasze dzieci. (...)od tamtej pory nasze dziecko śpi spokojnie. Trzy miesiące mijają i ani razu nie miały miejsca wcześniejsze budzenia się z krzykiem i płaczem

Dziękuję za uwolnienie!

Dzięki Ci Panie za uwolnienie z depresji mojej siostrzenicy ! od RR: Po prostu takie proste i piękne świadectwo, za to uwolnienie dziękowaliśmy też na naszym coponiedziałkowym różańcu w Katedrze Oliwskiej!

Stał się cud uzdrowienia

Składam serdeczne podziękowanie za modlitwę o którą prosiłam wspólnotę w imieniu córki. Była to modlitwa o uzdrowienie jej dziecka z ciężkiej wady genetycznej. Dziecko jest zdrowe, stal się cud !

Rycerz Niepokalanej i Rycerz wszystkich Dzieci z Różańca Rodziców

Wtedy nagle poczułam wielkie pragnienie by uczestniczyć w Różańcu Rodziców za Dzieci, by modlić się za dzieci nie tylko w chorobie, gdy coś jest nie dobrze, ale już ZAWSZE w radości i potrzebach! Dodam, iż Synek ma się lepiej.

Materiały
Konferencja ks. Nawrota

Konferencja i homilia ks. Jacka Nawrota o Ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Homilia i świadectwo

Homilia O. Gracjana Landowskiego i świadectwo Ireneusza Rogali o ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Wywiad w Dom Józefa TV

Wywiad nt. Różańca Rodziców w Dom Józefa TV. Obejrzyj tutaj.

Audycja w Radio Maryja (2017)

Doświadczenie Nadziei, Miłości i Mocy Bożej. Odsłuchaj tutaj.