Matka Boża Oliwska

Patronka Modlitwy Różańcowej Rodziców w Intencji Dzieci.

Aktualności
19
wrze
Różaniec do granic!

Ogólnopolskie wydarzenie modlitwy  - 7 października  - Różaniec do granic, w której chcemy opleść całą Polskę modlitwą różańcową.


Audycja w radio - O Różańcu do granic organizatorzy!


 czytaj wiecej

18
wrze
18 września wspominamy patrona polskiej młodzieży św. Stanisława Kostkę

Urodził się w 1550r.  na Mazowszu. Świętość była tak widoczna, że stał się przy tym wielkim ambasadorem Polski i polskiej duchowości!Jest patronem polskiej młodzieży i  naszej pierwszej róży rodziców modlących się za swoje dzieci.

8
wrze
W Polsce. przez różaniec Maryi kwitnie chwała!

Za Ogolnopolski Kongres Różańcowy Bogu niech będą dzięki! Tysiące osób, z różnych stanów i miejscowości i ruchów różańcowych, pod przewodnictwem biskupów Kościoła na Jasnej Górze! Spotkanie, Eucharystia, różaniec, wykłady i czuwanie w Kaplicy …

Świadectwa
Mieszka z nami od pięciu lat

Należeliśmy wtedy z mężem do kręgu biblijnego do którego należała także Pani Ola (starsza Pani około sześćdziesiątki). Kiedy usłyszała naszą opowieść stwierdziła-załóżcie różaniec rodziców modlących się za dzieci. Poszliśmy za tym głosem i od tego dnia Pan Bóg przesadził nas z "pociągu spalinowego" na "super expres".

Świadectwo matki chrzestnej

Mój chrześniak miał bardzo poważny wypadek samochodowy. Jechał z kolegą, wjeżdżał na drogę z pierwszeństwem przejazdu. Mgła, słaba widoczność i wysoka prędkość nadjeżdżającego samochodu sprawiły, że zderzenie było bardzo tragiczne w skutkach. Kolega nie żyje, choć uderzenie było ze strony kierowcy, czyli mojego chrześniaka. Mój chrześniak wyszedł z tego wypadku ze złamaną nogą. Samochód do kasacji.

Świadectwo ojca

Jechaliśmy na rowerze moja córka Justynka siedziała w foteliku na moim rowerze, był piękny dzień bez wiatru deszczu nagle dosłownie 1 metr za moim rowerem spada konar z drzewa gruba gałąź, wolę nie myśleć co by było gdyby to spadło na nas.

Matka

Jestem wdzięczna Bogu i ludziom za tę modlitwę i tę wspólnotę. Od ponad trzech lat moje dziecko dźwiga brzemię choroby alkoholowej i innych chorób. Gorąca modlitwa była ciągłym wsparciem dla mnie, ale osłabłam na duchu, stając się osobą współuzależnioną. Dopiero podjęcie modlitwy w Różańcu Rodziców zdjęło ze mnie ciężar. Odzyskałam radość życia. Przestałam się martwić. Fizycznie odczułam pomoc Najświętszej Matki.