Matka Boża Oliwska

Patronka Modlitwy Różańcowej Rodziców w Intencji Dzieci.

Aktualności
20
mar
Konferencja ŻYCIU TAK - na KUL - zapraszamy!

Już 21 marca 2018 - po raz dziewiąty w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II odbędzie się Konferencja ŻYCIU – TAK  Skorzystaj z zaproszenia!

Czytaj więcej
19
mar
Uroczystość św. Józefa - Oblubieńca NMP - święto mężczyzn!

W uroczystość św. Józefa polecajmy jego wstawiennictwu wszelkie nasze sprawy i problemy. Polecamy w modlitwie nasze ojcoostwo i charyzmat męskosci u mężczyzn!

Czytaj więcej
13
mar
Modlimy się za Papieża Franciszka w 5 rocznicę pontyfikatu! Kochamy Kościół święty

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Modlimy się za papieża Franciszka w piatą rocznicę wyboru.  Prosi nas o modlitwę, potrzebuje jej jak nikt inny na świecie. Kochamy Kościół i kochamy naszego papieża!

Czytaj więcej
Świadectwa
Od tamtej pory nasze dziecko śpi spokojnie

Chciałam złożyć moje świadectwo chociaż dopiero od trzech miesięcy należę do Róży Różańca rodziców modlących się za swoje dzieci. (...) Siedząc po nocy w końcu otworzyłam stronę internetową i postanowiłam sama się zapisać, żeby chronić nasze dzieci. (...) dziękowałam Bogu, bo poczułam, że różaniec i Maryja dały nam siłę, by zły przegrał! Teraz już nie jesteśmy sami w walce o nasze dzieci. (...)od tamtej pory nasze dziecko śpi spokojnie. Trzy miesiące mijają i ani razu nie miały miejsca wcześniejsze budzenia się z krzykiem i płaczem

Dziękuję za uwolnienie!

Dzięki Ci Panie za uwolnienie z depresji mojej siostrzenicy ! od RR: Po prostu takie proste i piękne świadectwo, za to uwolnienie dziękowaliśmy też na naszym coponiedziałkowym różańcu w Katedrze Oliwskiej!

Stał się cud uzdrowienia

Składam serdeczne podziękowanie za modlitwę o którą prosiłam wspólnotę w imieniu córki. Była to modlitwa o uzdrowienie jej dziecka z ciężkiej wady genetycznej. Dziecko jest zdrowe, stal się cud !

Rycerz Niepokalanej i Rycerz wszystkich Dzieci z Różańca Rodziców

Wtedy nagle poczułam wielkie pragnienie by uczestniczyć w Różańcu Rodziców za Dzieci, by modlić się za dzieci nie tylko w chorobie, gdy coś jest nie dobrze, ale już ZAWSZE w radości i potrzebach! Dodam, iż Synek ma się lepiej.

Materiały
Konferencja ks. Nawrota

Konferencja i homilia ks. Jacka Nawrota o Ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Homilia i świadectwo

Homilia O. Gracjana Landowskiego i świadectwo Ireneusza Rogali o ojcostwie. Odsłuchaj tutaj.

Wywiad w Dom Józefa TV

Wywiad nt. Różańca Rodziców w Dom Józefa TV. Obejrzyj tutaj.

Audycja w Radio Maryja (2017)

Doświadczenie Nadziei, Miłości i Mocy Bożej. Odsłuchaj tutaj.