Aktualności

Zawitaj Królowo Różańca Świętego!

ir
1 października 2016

Zawitaj w sercu każdego człowieka, każdego z nas! Zawitaj w naszych rodzinach i we wszystkich naszych relacjach w rodzinach naszych. Pomóż nam wymodlić łaski potrzebne do tego, aby nasze rodziny były jak najbardziej podobne do Twojej Świętej Rodziny. Abyśmy jako rodzice czerpali wzór z tego jak Ty ze świętym Józefem tworzyliście piękne i święte relacje w swojej rodzinie. Dopomóż abyśmy umieli poświęcać swoje egoizmy dla dobra innych, dopomóż nam odnajdować to co pochodzi od Ojca i Jemu ofiarować przez Twoje wstawiennictwo każde nasze działanie.

Maryjo, Zwycięska Królowo Różańca świętego! Dzięki Tobie odnosimy małe i wielkie zwycięstwa, przez różaniec i wytrwałość w modlitwie! Dziękujemy Ci za wszelkie łaski, dziękujemy już teraz za ogrom łask jaki w tym miesiącu październiku, wyleje się na nas, nasze rodziny, na Polskę i świat cały przez ufną modlitwę różańcową i przez Twoja miłość do każdego z nas!

Jak śpiewamy w Katedrze Oliwskiej w każdą pierwszą sobotę miesiąca - Pomóż nam w wierze trwać, nie odejść od Boga ni na krok!


Ave, Ave, AVE, MARYJA, Zdrowaś, Zdorwaś, ZDROWAŚ MARYJA !