Aktualności

Zatrzymaj aborcję – opowiedz się za życiem – modlimy się i działamy, zbieramy podpisy!

ir
25 września 2017

1 września ruszyła zbiórka podpisów pod obywatelskim projektem ustawy, wykreślającej z polskiego prawa możliwość aborcji dzieci chorych i niepełnosprawnych. http://zatrzymajaborcje.pl/ to adres strony internetowej, z której można pobrać formularz do zbierania podpisów pod obywatelskim projektem "Zatrzymaj aborcję", zakazującym aborcji eugenicznej.


Rozpoczęta   zbiórka podpisów  potrwa do 15 listopada, a w ciągu 3 miesięcy Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Zatrzymaj aborcję" musi złożyć u Marszałka Sejmu minimum 100 tys. podpisów. To sprawa nabrzmiała w społeczeństwie, a teraz jest dobry moment, żeby to zrobić. Nie powinna zaginąć pośród bieżących sporów politycznych. To wynika nawet z kalendarza, bo jeśli zaczęlibyśmy za kilka miesięcy, to finał wypadłby w okresie kolejnej kampanii wyborczej i trudno byłoby o pozytywne zmiany. Proponowana zmiana jest niewielka, ale ratuje wiele dzieci.


Chodzi o to, żeby pomóc konkretnemu człowiekowi. Wykreślamy z ustawy jeden punkt, ale ten decydujący o 98-99 proc. przypadków legalnej aborcji  - tj. legalnego zabijania dzieci w majestacie prawa w Polsce. Im więcej podpisów za projektem, tym lepiej. Jest bardzo duże poruszenie. Ludzie chcą się podpisywać, bo to jest projekt, który ma realne szanse na sukces.


 Kochani Rodzice – my wiemy jakim skarbem są nasze dzieci, módlmy się i działajmy aby w Polsce życie było chronione! Krok po kroku! Otrzymałem ostatnio kilka telefonów z różnych storn Polski  z prośbami o włączenie się modlitwą w to dzieło. Widać że to jest jedna z najważniejszych granic jakich musimy bronić – granica ludzkiej godności i granica życia każdej osoby! Wzbudzajmy wielką falę modlitwy! Zapraszajmy innych!