Aktualności

Zapraszamy na Pielgrzymkę i Rekolekcje Różańca Rodziców!

ir
9 maja 2024

Cześć Maryi, cześć i chwała – Pannie Świętej cześć – Tej co Jasnej broni Częstochowy i w Ostrej świeci Bramie! Cześć Maryi w Licheniu i w Kodniu, w Oliwie i w Gietrzwałdzie - w całej Polsce – od Bałtyku po gór szczyty! Maj miesiąc Maryi, przez Jej cześć prowadzi nas wprost do Jezusa! Zamów flagę Różańca Rodziców – szczegóły niżej!


Z wielką radością przekazujemy informację o kolejnych Ogólnopolskich rekolekcjach Różańca Rodziców na Górze świętej Anny u naszej WSPÓŁPATRONKI,  w dniach 14-16 czerwca. Program rekolekcji skupia się przede wszystkim uporządkowaniu duchowym i osobistej formacji dla duchowego odrodzenia, uzdrowienia  i umocnienia nas  w powołaniu rodzicielskim i do wspierania rodzin! Program,  warunki udziału i zapisy z naszej strony internetowej w dziale Wydarzenia! Zaplanuj i przyjedź z grupą rodziców ze swojej róży! To jest nowa edycja Rekolekcji Różańca Rodziców - zapoznaj się z programem i szczegółami  zgłoszenia w dziale Wydarzenia!  Filmik z  naszym zaproszeniem na  stronie face booka   Różańca Rodziców-  przekaż zaproszenie i informacje swoim różom, przyjedź osobiście i zachęcaj jak największ liczbę osób do przyjazdu  - niech nas będzie w tych dniach naprawdę dużo na rekolekcjach u św. Anny - poczujmy się jak w domu rodzinnym Maryi ! Naprawdę warto!


Już w sobotę pierwszego czerwca – nasza doroczna pielgrzymka Żywego Różańca i Różańca Rodziców jako jego gałęzi na Jasną Górę. Przyjedźmy tam licznie z naszymi flagami Różańca Rodziców – kto ma, a kto jeszcze nie ma niech sobie zamawia w sklepie z flagami  - to hurtownia flag w Rumii, producent, który ma nasze logo i może dostarczyć przesyłką kurierską w dowolne miejsce Polski!  Można zamówić flagi z logo Różańca Rodziców – mailem pod adresem: [email protected]     flagi 150 x 90 kosztują ok 62,50zł,  zaś 120 x 75 to koszt 48,5zł  - z doświadczenia – wato zamawiać te większe – bardzo się przydają!


Organizujmy autokary i całe grupy! To sama Maryja nas zaprasza – nasza mama i Królowa! A na Rekolekcje zapraszają Mama i Babcia Pana Jezusa – i oczywiście On sam! Bądźmy razem!