Aktualności

Zagrożenie ze strony ideologii dewiacyjnych – LGBT

ir
26 października 2018

Od kwietnia tego roku pisaliśmy o zagrożeniu wprowadzaniem ideologii gender do gdańskich szkół, ostrzegając – dziś Gdańsk – ale jutro Polska. Już jest ten czas gdy środowiska Genderowe promują swoje chore ideologie w całej Polsce! Trzeba być odważnym w obronie swoich dzieci! Te środowiska testowały w Gdańsku jak daleko można się posunąć. Wprowadzili uchwałą radnych Platformy obywatelskiej zapisy pozwalające programowo promować tzw. Tolerancję. A  sprowadza się to do promocji zachowań i ideologii zupełnie sprzecznych z logiką, zdrowym rozsądkiem i normalnymi postawami ludzi. W Gdańsku w znacznej mierze jest to zablokowane działaniami Wojewody Pomorskiego, ale cała machina wraz z finansowaniem została już przygotowana i pewne elementy zapewne w poszczególnych szkołach zostaną przemycone.


A tymczasem dla całej Polski te środowiska i organizacje suto finansowane przygotowały akcję tzw. Tęczowego piątku – i już wiemy że w ok 200 szkołach w całej Polsce to może mieć miejsce!  Kochani rodzice, dziadkowie, wychowawcy i nauczyciele – wszyscy ludzie dobrej woli, którym na sercu leży dobro dzieci – przeciwstawcie się tym zorganizowanym, zaplanowanym destrukcyjnym działaniom!  Z jednej strony powinna to być stała, wytrwała i żarliwa modlitwa o ochronę dzieci i młodzieży przed deprawacją. Z drugiej strony zdecydowana postawa i żądanie wyrażone nawet na piśmie aby takich dewiacyjnych zachowań i postaw, pod pretekstem promowania tolerancji NIE PRZEDSTAWIAĆ dzieciom!


Szanowni Rodzice i Dziadkowie, już dziś koniecznie sprawdźcie czy w dniu 26.10.2018 r. w szkole Waszego dziecka czy wnuka/wnuczki jest tęczowy piątek.


Trzeba koniecznie zatelefonować do Kuratorium i żądać zdecydowanej interwencji gdyż szkoła nie jest miejscem propagandy dla jakichkolwiek ideologii i pseudonauki. Zgodnie z nauką nie ma dzieci i młodzieży LGBT (co będzie się usiłować wmówić dzieciom w piątek) jest tylko homofilia (czyli upodobanie do przebywania z tą samą płcią), która zaczyna się jeszcze w dzieciństwie i stopniowo poprzez okres dojrzewania przeradza się w heterofilność w życiu dorosłym. Przypomnijcie sobie, że był taki okres w życiu każdego z nas: chłopcy grali w piłkę z chłopcami, a dziewczyny miały "swoje dziewczęce sprawy".


Pseudonauka środowisk LGBT  lansuje pogląd, że upodobania te oznaczają orientację seksualną. Więcej na www.homofilia.pl


 Reagujmy, mamy do tego prawo, gdyż zgodnie z Konstytucją RP:  Art. 72.1. Rzeczpospolita Polska zapewnia ochronę praw dziecka. Każdy ma prawo żądać od organów władzy publicznej ochrony dziecka przed przemocą, okrucieństwem, wyzyskiem i demoralizacją.   


Więcej na: https://www.pch24.pl/rzecznik-men-o-teczowym-piatku--rodzice-wspoldecyduja-o-tresciach-podawanych-dzieciom-w-szkolach,63664,i.html


 


 Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami!