Aktualności

Z miłości do Życia – działamy dla Życia

ir
19 kwietnia 2024

Życie, największy skarb jaki otrzymaliśmy od Boga jest święte i KAŻDE niesie w sobie skarb Miłości Boga.  Dziś zadaniem Polski i Polaków jest obronić życie, zwłaszcza życie dzieci poczętych przed agresją ideologii i struktur śmierci!


Ostatni Marsz Życia w Warszawie pokazał piękną część Polski, pokazał że Polacy są  za życiem, za jego obroną i za godnością KAŻDEJ osoby.  Tak zwana tolerancja, z takim upodobaniem głoszona przez lewackich ideologów już niestety nie obejmuje bezbronnych, nienarodzonych dzieci zagrożonych zabiciem w łonie matek. Nie obejmuje również ochrony kobiet przed kłamstwem o złu jakie w każdym obszarze życia niesie dla kobiety, matki aborcja czyli zabicie poczętego dziecka.


Ideolodzy i działacze zorganizowanych struktur zła okłamują kobiety swoim niby zatroskaniem o los kobiet, ono trwa tylko do momentu dokonania aborcji, zaraz potem znika całkowicie. Już nie wspierają tych kobiet, które uległy najróżniejszym argumentom w ich  skomplikowanej a czasem niezwykle trudnej sytuacji życiowej. Jednak nic i nikt nie zmieni faktu że życie jest dla każdej osoby największym darem, a osoba zaczyna się już pod sercem mamy w chwili poczęcia.


Niezwykłą, piękną i dramatyczną  - prawdziwą historię obrony życia przytoczył w swoim felietonie redaktor Grzegorz Górny – historię matki zmuszanej do zabicie swego dziecka, której udało się obronić życie i dać je wspaniałemu chłopcu, który po latach odnalazł mamę i  … to trzeba odsłuchać!


Gleende Hold i jej syn Steven den Holland – to świadectwo pięknej, bohaterskiej miłości, przekraczającej granice!  Tak wiele jest świadectw w których życie samo potwierdziło , że jedna uratowana osoba  - zmienia świat na lepsze.  To co możemy zrobić to modlić się i formować do obrony wartości życia! Jak to robić można poznać np. w niedawno wydanej książce właśnie o tytule - Z Miłości do życia -  wydanej przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek! 


Naszym zadaniem, różańcowych rodziców jest otaczanie życia i osób które dla ochrony życia działają nasza rodzicielską modlitwą różańcową. To właśnie w ramach trzeciej intencji ogólnej  Różańca Rodziców, o dobre środowisko wzrastania dzieci modlimy się również w obronie życia. W każdy  pierwszy poniedziałek miesiąca w Katedrze Oliwskiej , na różańcu i na mszy świętej od godz. 17.30, modlimy się również o ochronę dzieci i młodzieży przed ideologiami i wpływami niszczącymi – zagrażającymi ich godności. Tu również jest nasza intencja obrony życia!


Polska albo obroni wiarę, obroni najsłabszych i niewinnych przed złem, albo jej wcale nie będzie! Jesteśmy Królestwem Maryi, to Maryja jest naszą Królową i dla Niej mamy pracować, z Nią współpracując mamy walczyć o Polskę!  Naszym zadaniem jest modlitwa w intencji wszystkich Polaków, o serca otwarte na życie i jego ochronę. Modlitwa w intencji posłów i posłanek. O umocnienie tych którzy chronią życie i o nawrócenie tych którzy działają przeciw życiu i normalności. Nasza modlitwa niech obejmuje serca i dusze Polaków. Módlmy się za ojców i matki, które i którzy dokonali aborcji, o uzdrowienie tych wszystkich zranień oraz zadośćuczynienie


Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami!