Aktualności

Współczesne oblicza różańca - audycja w RM w dniu 27 X 2009r.

ir
24 października 2009

Mamy przyjemność poinformować, że w dniu 27 października 2009r. w RADIO MARYJA tematem audycji dla małżonków i rodziców - w godz. 21.40 - 23.50 będzie >>Współczesne oblicza Różańca<<.

Obecni w studio będą: siostry Loretanki z redakcji miesięcznika Różaniec, ks. Janusz Herman z par. MB Fatimskiej z Gdańska Żabianki i Ireneusz Rogala - inicjator i moderator inicjatywy modlitewnej Różaniec Rodziców. Podczas audycji chcemy przedstawiać to wszystko co jest ważne we współczesnych realiach dla tego aby modlitwa różańcowa była owocna i skuteczna, aby szerzyła się w Polsce i świecie, abyśmy umieli korzystać z tego dobrodziejstwa. Chcemy to też ilustrować różnymi aspektami praktycznymi i świadectwami działania modlitwy w życiu dzieci, rodziców i rodzin, parafii i społeczeństwa. Zadaniem naszego pokolenia jest przekazanie we współczesny nam sposób Różańca w ręce młodych, w ręce dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do przesłania swoich własnych świadectw na adres redakcji RR, abyśmy mogli je ewentualnie wykorzystać w trakcie audycji.

Zachęcamy do słuchania osoby już modlące się jak również te które jeszcze się wahają, lub takie które jeszcze o tym Różańcu Rodziców nie słyszały. Zachęcamy tez do telefonów ze świadectwami działania łaski Bożej bezpośrednio na antenę!