Aktualności

Nie zginęła Polska - wolność, wiara i honor dają dumę z Polski!

ir
11 listopada 2025

Mamy dziś w Polsce normalność i nienormalność. Za patriotyzm i działanie dla Polski możesz być posądzony i skazany przez tych, którym się pomieszały pojęcia dobra i zła, prawdy i kłamstwa. Nie zwalnia nas to z przywileju miłości Ojczyzny wyrastającej z wieków, z miłości i pracy naszych ojców i dziadków, z poprzednich pokoleń.


Widzimy że walka toczy się pprzede wszystkim o dusze Polaków, o wierność Bogu, bo wtedy zawsze są wierni Ojczyźnie. 


A oszustwa są nam suflowane pod kolorami polskiej flagi. Np. w Gdańsku władze miasta dokładnie w godzinie  dorocznej, uroczystej mszy świętej sprawowanej pprzez Arcybiskupa Gdańskiego T. Wojdę, w Bazylice Mariackiej w południe 11 listopada organizują koncerty z atrakcjami na głównej ulicy miasta,  przypadek - nie sądzę!


Właśnie w przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości rząd pod przewodnictwem Tuska i przy współppracy Ministra z PSLu organizuje prowokację wobec Prezydenta RP - tak aby nie wręczał On pierwszych nominacji oficerskich - i jeszcze żenująco to tłumaczy przez usłużny chór poselski. To Prezydent jast Najważnieszą Władzą w Państwie, reprezentantem całego Narodu. I jemu przysługuje władza i kompetencje. 


Jednak dziś jest święto, nie dajmy sobie go zepsuć niecnymi knowaniami  ludzi małych, zwiedzionych i okłamanych.


Jeszcze Polska nie umarła, i Polska zwycięży nie siłą oręża, ale modlitwą i rózańcem świętym!


Maryjo Królowo Polski módl się za nami!