Aktualności

Wakacje – czas odpoczynku, refleksji i ... czas pielgrzymek!

ir
26 czerwca 2007

Dziękujemy Bogu za cały ubiegły rok szkolny, za wszystko to co było w nim dobre i za to, że nasze niedociągnięcia oraz słabości, rodzicielskie czy wychowawcze zaniedbania, naprawiał Swoją ręką. Czas wakacji to czas odpoczynku i relaksu, spotkania z osobami i miejscami, których normalnie nie spotykamy. W tym czasie

my rodzice, modlimy się o bezpieczny i owocny wypoczynek dla naszych pociech, a również o refleksję i znalezienie dla nich czasu, kiedy to dzieci mają go więcej. Niech nie zabraknie nam otwartości serca i rodzicielskiej fantazji do bycia z dziećmi.

Wielu z nas w czasie wakacji będzie na różnego rodzaju pielgrzymkach – w Polsce i w świecie. Do redakcji serwisu docierają informacje o rodzicach, którzy tą naszą modlitwę Różańca Rodziców zanoszą do wielu miejsc świętych, do sanktuariów, do grobu Sługi Bożego Jana Pawła II, z dziękczynieniem za łaski i prośbą o dalszy rozwój. Jesteśmy wielką wspólnotą rodziców, ubogacaną między innymi właśnie w ten sposób. Rozwijajmy, i rozgłaszajmy to dzieło modlitwy, dzielmy się też świadectwem łask otrzymywanych za przyczyną Różańca! Również w czasie wakacji! Również z tymi, którzy inaczej by może nie usłyszeli o takiej modlitwie!