Aktualności

W rocznicę Chrztu Polski – Narodowy Marsz dla Życia!

ir
14 kwietnia 2024

Tylko pod Krzyżem, tylko pod tym znakiem Polska jest Polską o Polak Polakiem. W 1058 rocznicę Chrztu Polski, przez Warszawę pod hasłem NIECH ŻYJE POLSKA, przeszedł Narodowy Marsz Życia! Boże chroń Polskę, Maryjo nasza Matko i Królowo, módl się za nami!


Kilkadziesiąt tysięcy zwykłych ludzi, Polaków zatroskanych o normalność upomniało się o życie: o tych pod sercem mamy i o tych którzy już dobiegają kresu życia. Upomnielli się maszerując w Stolicy Polski, a setki tysięcy  osóbw całej Polsce wspierało ich swoją modlitwą.  To paradoks, że w Polsce Św. Jana Pawła II, bł. Kardynała Wyszyńskiego, św. Siostry Faustyny, w Polsce której Królową jest Maryja są osoby nastające na życie, urągające logice i prowadzące nachalną propagandę pogardy dla życia i godności człowieka, a zwłaszcza kobiet. Ale Polska jest inna, Polacy i Polki nie zgadzają się na zło zabijania bezbronnych, nienarodzonych i okaleczanie w ten sposób ich matek. Kobiet znajdujących się w jakiejś trudnej, dramatycznej sytuacji. Otaczamy je modlitwą i pomocą!


Niech ten Marsz będzie memento dla rządzących i promujących cywilizację śmierci. Niech też będzie dla nas wezwaniem do modlitwy i trwania wiernie przy Bogu i przy Kościele w obronie godności każdego człowieka i jego życia.  Niech Żyje POLSKA!


Bogu też dziękujemy za tych naszych różańcowych rodziców, którzy uczestniczyli w tym Marszu, czy to fizycznie, również  z naszymi flagami i logo, czy też duchowo – wspierając modlitwą. Różaniec Rodziców ZAWSZE będzie za życiem, zgodnie z nauczaniem Kościoła Świętego.  


Maryjo, Królowo Polski, módl się za nami!