Aktualności

W Katedrze Oliwskiej Mszą św. rozpoczeliśmy X Konferencję nt. rozwoju młodego człowieka na początku XXI w.

ir
18 listopada 2016

X edycja Konferencji w Gdańsku rozpoczęła się tradycyjnie Mszą świętą w Archikatedrze Oliwskiej w piątek 18 listopada o godzinie 18.00. Modliliśmy się o dobre owoce Konferencji oraz o Boże błogosławieństwo dla naszych dzieci, dla młodzieży i dla nas wszystkich którzy czujemy się za przyszłość i rozwój młodych ludzi odpowiedzialni. Hasło tegorocznej Konferencji MIŁOŚCI TRZEBA SIĘ UCZYĆ można i trzeba rozwijać u źródła Miłości - trzeba to robić z Bogiem. My mamy to szczęście żeśmy uwierzyli i rozpoznali to źródło Miłości jakim jest Bóg, który sam się nam objawił i objawia. My mamy ten skarb jakim jest rzeczywista obecność Boga w Eucharystii i dlatego właśnie z Nim rozpoczynamy Konferencję, która będzie szczegółowo zajmować się ta tematyką.

Bogaty program Konferencji i zaproszeni wykładowcy są wyjątkowa okazją do wzbogacenia się o wiedzę.

Dlatego zapraszamy po raz kolejny na Konferencję której obrady rozpoczynają się w sobotę o godz. 9.00 na Uniwersytecie Gdańskim.

Przyjdź, bądź uczestnikiem Konferencji, poświęć trochę swego czasu i umocnij swoją wiarę oraz wiedzę!

Planowane jest spotkanie osób z Różańca rodziców obecnych na Konferencji na koniec bloku wykładowego - w sobotę ok. godz. 17.00

informacja szczegółowa będzie dostępna w sekretariacie przed salą obrad.

< www.konferencja.rozaniecrodzicow.pl - strona Konferencji z programem