Aktualności

W Gdańsku trwa Jerycho różańcowe! Modlimy się o dobry wybór prezydenta miasta! Ratujmy maluchy!

ir
27 lutego 2019

W Gdańsku trwa Jerycho różańcowe! Modlimy się o dobry wybór prezydenta miasta! Bo dotychczasowe władze prowadziły politykę znieprawiania dzieci poczynając już od przedszkolaków! Marek Skiba z Odpowiedzialnego Gdańska startuje w wyborach, aby chronić dzieci przed destrukcją w systemie edukacji.


Te projekty, które promował poprzedni prezydent miasta i obecna kandydatka, będąca wiceprezydentem  pod pozorem dobra i tolerancji promuje skandaliczne treści. Treści trudne do wyobrażenia dla nas wychowanych w normalnym świecie.  Tu systemowo chcą seksualizować już małe 4-5 letnie dzieci, i dla każdego przedziału wiekowego zaplanowany jest cały program, który można określić w zasadzie jednym słowem – zdeprawowany i deprawacyjny. Manipulacja polega na tym że mówi się o modelu na rzecz tolerancji, a faktycznie prowadzi się promocję zachowań odbiegających od naszych wyobrażeń o tym co potrzebne jest małym dzieciom.


Wypowiedź medialna Robią nas w konia w Gdańsku w internetowej TV o tych sprawach nieco przybliża treści – ale takie programy za chwilę pokażą się nie tylko w Gdańsku – obecnie doświadcza tego już Warszawa – a za krótki czas będą próbować w całej Polsce!


Oprócz modlitwy potrzebne jest nasze społeczne zaangażowanie! Nie wolno nam odpuścić tej ważnej naszej rodzicielskiej odpowiedzialność. Jeśli możesz działaj, jeśli nie odnajdujesz się w działaniu to módl się, ale również głosuj przeciw deprawacji dzieci i młodzieży. Odłóż sympatie polityczne – chroń swoje i wszystkie dzieci przed złem jaki zaplanowali dla nich dorośli!


Maryjo, Matko Dobrej Rady, módl sie za nami!