Aktualności

Nowy system i nowa strona internetowa obsługująca Różaniec Rodziców – przerwy techniczne

ir
25 sierpnia 2017

Kochani rodzice, animatorzy i wszyscy wspierający Różaniec Rodziców. - zapraszamy na I Ogólnopolski Kongres Różańcowy : Strona i Program I Ogólnopolskiego Kongresu Różańcowego

NOWA STRONA RR

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy się do unowocześnienia i zmian na stronie internetowej Różańca Rodziców. Czasy i technologie się zmieniają, zatem powstała potrzeba zaktualizowania rozwiązań technicznych i konstrukcji strony internetowej Różańca Rodziców.

Staraliśmy się, aby dla użytkowników zmiany były minimalne, ale pojawi się nieco nowych funkcji i możliwości. Prosimy traktować nowy projekt strony z wyrozumiałością i przesyłać na adres admina wszelkie uwagi, które są istotne i mogą pomóc w jak najlepszym dopracowaniu ostatecznego kształtu.

Nowy układ strony internetowej oraz nowy system będzie instalowany w dniach 26 - 27 sierpnia i w tych dniach wystąpią ograniczenia w dostępie do strony . Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość oraz wyrozumiałość, a przede wszystkim o modlitwę aby skutecznie i sprawnie udało się to wszystko uruchomić – na Większą Chwałę Boga i niejako w prezencie na święto Matki Bożej Częstochowskiej

Dziękujemy bardzo za wykonywaną nieustannie od lat pracę naszych administratorów systemu i prosimy Boga, aby On sam im w swojej szczodrości wynagrodził tyle żmudnej, niewidocznej, ale jak bardzo ważnej dla nas pracy!