Aktualności

Teraz widać, że trzeba zmienić prezydenta który popiera antyrodzinne rozwiązania prawne!

ir
15 marca 2015

Niestety, prezydent RP mimo apeli wielu Polaków, organizacji prorodzinnych i Kościoła dołączył do grona propagatorów genderyzmu i podpisał ustawę ratyfikacyjna Konwencji przemocowej. Dał tym jasny dowód na to iż nie nadaje się na Prezydenta Rzeczypospolitej SEMPER FIDELIS. Nie jest mężem stanu, a jego zgoda to zgoda na antyrodzinne i przeciwne tradycji Polskiej rozwiązania prawne.

Tylko zmiana na stanowisku prezydenta może zablokować faktyczne wejście Konwencji w życie.

Dosadnie na portalu Fronda ocenił zachowanie prezydenta red. Tomasz Terlikowski >> Prezydent stracił okazję, by pokazać, że jest katolikiem. Podpisanie przez niego ustawy pozwalającej na ratyfikowanie genderowej konwencji jest dowodem na to, gdzie ma on nauczanie Kościoła.

Prezydent Bronisław Komorowski zupełnie jednoznacznie pokazał, gdzie ma Kościół katolicki i Jego nauczanie. Na nic zdały się apele biskupów i jasne stanowisko papieża Franciszka, który akurat o gender wypowiadał się wielokrotnie i bardzo mocno. Dla prezydenta, który wciąż powtarza, że jest katolikiem, nie miało to jednak znaczenia. On uznał, że wybiera ateistyczną i antyludzką ideologię w miejsce nauczania Jezusa Chrystusa.<<

Módlmy się za Polskę! i za polskie rodziny aby Bóg chronił nas przed złymi rządami i złym prawem.