Aktualności

TAK RODZINIE - miesięcznik formacyjny Różańca Rodziców

ir
17 października 2016

Miesięcznik Tak Rodzinie, wydawany od lat przez Wydawnictwo Sióstr Loretanek w Rembertowie, jest wprost dedykowany zadaniom formacyjnym dla rodziców. Jest to świetnie redagowane i przygotowane dla nas – rodziców pismo wspierające rzetelną wiedzą i artykułami nasze zadania rodzicielskie. Na skutek naszej prośby i zgody ze strony Redakcji i Wydawnictwa, miesięcznik Tak Rodzinie stał się od tego roku pismem formacyjnym Różańca Rodziców.

Zatem zachęcamy, aby nabywać i propagować ten miesięcznik, aby wykupić prenumaratę miesięcznika Tak Rodzinie dla siebie dla swoich róż. Taką możliwość odbieramy jako kolejny dar Maryi dla nas rodziców. Obok bowiem modlitwy otrzymujemy konkretną pomoc – informacje i wskazówki jak radzić sobie z zadaniami rodzicielskimi, z wyzwaniami i trudnościami. Postarajmy się, aby było obecne również dla wszystkich rodziców, a zwłaszcza dla członków Różańca Rodziców w naszych parafiach. Można np. zamówić jakąś ilość i na stałe co miesiąc rozprowadzać je w swoich parafiach!

Jednym ze źródeł łaski w modlitwie Różańca rodziców jest szerzenie świadectwa o tej idei modlitwy. Niech nasze działania dla szerzenia Różańca Rodziców realizują się również poprzez wskazanie dobrych materiałów formacyjnych - w miesięczniku Tak Rodzinie.

Pierwszym naszym zadaniem jest modlitwa różańcowa w intencji dzieci, ale kolejne to szukanie właściwych rozwiązań dla pojawiających się problemów i zadań. Korzystajmy ze sprawdzonych przez lata wzorców.

W najnowszym, październikowym numerze – świadectwo małżeństwa Angeliki i Grzegorza Górnych. Piękna, barwna i poruszająca historia, która inspiruje do zaangażowania w wierze i szukania wsparcia w modlitwie i u Maryi!