Aktualności

Miłość Zwycięża - Świadectwo nawrócenia i modlitwa o ochronę dzieci!

ir
20 lutego 2020

A w Gdańsku modliliśmy się i nadal będziemy modlić się o ochronę dzieci przed seksualizacją i demoralizacją w szkołach i w programach nauczania oraz na uniwersytetach!  Modlitwa przed Urzędem Miejskim - prosimy za Gdańsk i za całą Polskę! Brońmy dzieci i młodzieży przed deprawacją!


Modlitwa ma moc, już w trakcie modlitwy przed Urzędem Miejskim przychodzi informacja, że kolejne szkoły odrzucają deprawacyjne programy forsowane przez miejskich urządników!  Niech modlitwa rodziców, dziadków i osób zaangażowanych chroni dzieci w całej Polsce przed złem! 


Niech to będzie iskra, która zapali cały kraj do modlitwy o ochronę Polski przed zalewem zła i ideologii gender!     Każdy poniedziałek 17.30 Różaniec Rodziców w Katedrze Oliwskiej!


 


Oto czym jest ateizm i do czego prowadzi! - na tym tle widzimy  świadectwo Miłości jaką Jezusa ma dla każdego z nas. To Babcia wymodliła uwolnienie! I ochronę przed złem!


Piękne świadectwo zwycięstwa Miłości Jezusa nad fascynacją satanizmem i złym duchem.  https://www.youtube.com/watch?v=EBbXzkwbqpM&feature=emb_logo