Aktualności

Świadectwo buduje Kościół, przez świadectwa rozszerza się Różaniec Rodziców!

ir
6 czerwca 2023

Na pielgrzymce Żywego Różańca i na 10 rocznicy Różańca Rodziców w Smolcu k. Wrocławia, i na wszystkich naszych rekolekcjach i przy wielu okazjach słyszymy świadectwa działania tej modlitwy. Piękne świadectwa słyszymy w radio EM – warto posłuchać i podzielić się! I twoje świadectwo tez jest ważne!


Dlatego proszę każdego z was, przysyłajcie opisy świadectw jak modlitwa pomaga wam w życiu rodziny i w przezwyciężaniu trudności codziennych dni!


Twoje świadectwo może komuś pomóc, zapalić w nim nową nadzieję że nie wszystko stracone, że i on jako tata lub ona jako mama (a najlepiej oboje) mogą wspierać swoje dzieci modlitwą. Niech nadzieja przemiany trudnych sytuacji poprzez nasze świadectwa dociera jak najszerzej, do jak największej liczby osób. Niech tez zachęca wszystkich do podejmowania modlitwy, podejmowania się tworzenia i rozwijania nowych róż, kolejnych tak aby dla każdego znalazło się miejsce!


Jest z nami Maryja, jest z nami błogosławiona Paulina Jaricot, są wszyscy patronowie naszych rodzicielskich róż a w końcu jest sam Bóg – Ojciec, Syn i Duch Święty!  Jeśli z nami jest  Bóg to nic złego nie może się stać – nawet jeśli nawywijałeś lub nawywijałaś w swoim życiu to dla twoich dzieci jest obietnica pięknego życia, a twoje nawrócenie i dar modlitwy jest czymś najlepszym co TERAZ możesz zrobić!


I jeśli prowadzisz swoje życie z Bogiem to to zaproszenie jest również dla ciebie, bo któż nie musi się trzymać blisko Boga aby nie upaść?!  Zagrożeń współczesnego świata dla naszych dzieci jest tyle  - i to na każdym etapie ich życia, że nasza nieustanna wspólnotowa modlitwa jest im niesłychanie potrzebna, można powiedzieć wciąż niezbędna!  A radość oglądania swoich dzieci z pięknem błogosławieństwa Bożego zapłaci za każdy trud i każdą poświęconą im chwilę!


Za dar Różańca Rodziców Bogu niech będą dzięki!