Aktualności

Specjalny dzień 8 grudnia, odnawiamy Akt Zawierzenia Dzieci w Archikatedrze Oliwskiej - ZAPRASZAMY!

ir
7 grudnia 2014

W dniu Niepokalanego Poczęcia NMP – 8 grudnia, odnawiamy Akt Zawierzenia Dzieci w różańcu rodziców. Zapraszamy na Mszę św. w Gdańsku, w Archikatedrze Oliwskiej: o godzinie 17.30 Różaniec, a o 18 Msza św. z Aktem Zawierzenia! Gorąco zachęcamy do osobistego odwiedzenia Katedry Oliwskiej tego dnia, lub przynajmniej łączności duchowej w modlitwie!

Jakże wiele jest powodów aby Bogu i Maryi dziękować! Ilość róż i rodziców nieustannie zwiększa się, coraz więcej osób w bardzo wielu miejscach Polski i świata odpowiada na wieść o różańcu rodziców swoim zaangażowaniem. Jest bardzo wielu zaangażowanych animatorów i moderatorów, bardzo wielu kapłanów pomaga nam, prowadzi formację i opiekę nad poszczególnymi różami i środowiskami które tworzą się w parafiach. Dziękujemy za siedmioletnią opiekę ks. Zbigniewa Zielińskiego, który objął nową parafię w Gdańsku i dziękujemy za nowego proboszcza ks. Waldemara Waluka. Chcemy od samego początku objąć go naszą modlitwą.

Dziękujemy również wielu ludziom mediów, szerzących wiadomości o naszej wspólnocie modlitwy, Radio Maryja we wtorkowych audycjach dla małżonków i rodziców, Różaniec, Gość Niedzielny, Królowa Różańca Świętego, radio EM z Katowic i wiele innych. Jest nas już kilkadziesiąt tysięcy a chcemy aby to były setki tysięcy rodziców! Aby ta modlitwa przepajała nasze rodziny i środowiska! To jest możliwe i potrzebne! Aby Bóg był poznawany i kochany, aby rodzice wiedzieli że mogą Maryji spokojnie powierzyć przyszłość i teraźniejszość swoich dzieci!

Niechaj tego dnia nasze serca będą szczególnie nastrojone na ufne powierzanie się Bożej Miłości przez ręce Maryi!