Aktualności

Sercem za Rodziną, o tym jak zadbać o szczęśliwą rodzinę!

ir
21 grudnia 2021

Szczęśliwe małżeństwo jest warunkiem szczęśliwiej rodziny. Miłość małżonków jest darem  którego każde dziecko ma prawo się domagać! To dar niezwykle cenny i ważny dla całego życia naszych dzieci. O tym jak zadbać o szczęśliwość rodziny, jak o nią zawalczyć w ostatnim odcinku serii SERCEM za Rodziną mówi w klarowny sposób Edyta Gronowska z Towarzystwa Edukacyjnego Lokomotywa.  


To jest kolejny dar jaki otrzymujemy w przededniu Świąt Bożego Narodzenia, to jest kolejna podpowiedź jak sobie poradzić z różnymi problemami w życiu rodziny. To jasne stwierdzenie jeśli Bóg na pierwszym miejscu to wszystko jest na swoim miejscu.


Jeśli nasza miłość będzie miała swoje źródło i swoją moc w  Bogu, to możemy mieć nadzieję, że pokonamy trudności jakie stają przed naszym małżeństwem. Dla dzieci najważniejsza jest świadomość miłości pomiędzy tatą i mamą! Dzieci które są owocem właśnie tej miłości pragną mieć przekonanie że ta miłość jest piękna i trwała. Niech to dobro jakie do nas dociera właśnie w przeddzień Świąt narodzenia Pana Jezusa będzie w nas owocne, niech wybrzmi miłością i czułością w wigilijny wieczór i w całe Święta i pozostanie na stałe!


Niech Świeta Rodzina z Nazaretu wspiera nas w każdym dniu i każdej sytuacji rodzinnej!