Aktualności

Serce Jezusa - wszelkiej chwały i czci najgodniejsze!

ir
1 czerwca 2018

Jezus chce tak bardzo blisko być naszych życiowych spraw, że aż przechodzi przez ulice i błogosławi to wszystko w czym żyjemy. Miesiąc Serca Jezusowego pozwala nam zbliżyć się do tego źródła Miłości. Zaczynamy 1 czerwca dniem dziecka - dziękując Bogu za dar rodzicielstwa!  W wielu miejscach Polski i  świata tego dnia będzie modlitwa za dzieci, za nasze za które modlimy się w różach rodziców i za wszystkie inne, aby doświadczały miłości ojca i matki, aby doświadczały dobra ze strony dorosłych.


Modlimy się za dzieci odrzucone, pozostawione w domach dziecka, pozbawione ciepła rodziny, aby Bóg odwrócił ich los i dał im poznać jak są kochane. Modlmy się za te dzieci, które są odrzucone jeszcze w łonach swych matek, o życie dla nich i ochronę przed dzieciobójstwem aborcyjnym. Modlimy się też za ludzi świadomie czyniących zło przeciw dzieciom, za znieprawiajacych ich sumienia i dusze. Modlimy się w tym miesiącu szczególnie za władze Gdańska, o odrzucenie projektów wprowadzających pod pozorem równości ideologiczne zamieszanie w szkołach. Dziś Gdańsk a jutro może być cała Polska.


Powstaje bardzo wiele róż w całej Polsce i na świecie. Ten ruch modlitwy się cały czas rozszerza - i niech tak będzie! Niech troska wyrażona modlitwą będzie najlepszym, najpierwszym prezentem jaki każdy rodzic  - tata i mama - będą ofiarować swoim dzieciom!