Aktualności

Różaniec ze świętą Joanną Berettą Mola u NMP Królowej Rodzin w Białymstoku

ir
21 kwietnia 2021

Dzięki jednej z animatorek naszych róż rodziców w Białymstoku otrzymaliśmy zaproszenie na szczególne wydarzenie – różaniec  o dar potomstwa dla tych rodziców, którzy nie mogą mieć dzieci oraz w intencji życia poczętego za wstawiennictwem św. Joanny Beretty Mola, matki, która poświęciła swoje życie, aby chronić życie dziecka poczętego pod swoim sercem.


Różaniec ze św. Joanną Berettą Molą  będzie   24 kwietnia w sobotę w rocznicę beatyfikacji tej wspaniałej świętej  matki w parafii  NMP Królowej Rodzin w Białymstoku od godz. 11.00. Będzie można połączyć się online , jak również przybyć do Białegostoku osobiście.  Najserdeczniej zapraszamy wszystkie róże, której których patronką jest święta Joanna Beretta mola z Polski i zagranicy do udziału w tym wydarzeniu, oraz wszystkich rodziców z naszego Różańca do wspólnej modlitwy, do łączności duchowej. W tym wydarzeniu będzie również wyjątkowy gość pani dr Krystyna Zając i  będzie opowiadała o świętej Joannie. Niech ten czas modlitwy i świadectwa będzie dla nas, dla całego Różańca Rodziców i dla wszystkich rodzin, a zwłaszcza tych, które przeżywają trudne chwile, czasem błogosławionym, czasem nawiedzenia i oddania się pod opieką Boża.  Z radością wydarzenie to umieszczamy na naszej stronie Różaniec Rodziców i zachęcamy do dzielenia się takimi wydarzeniami z całą naszą wspólnotą modlitwy. Gdzie dwóch lub trzech zebranych w imię moje, tam i Ja jestem – sam Pan Jezus zachęca nas przecież do tej wspólnotowej formy modlitwy.


Ufnie powierzamy Bogu nasze sprawy przez wstawiennictwo naszej patronki Maryi i przez wstawiennictwo świętych i błogosławionych patronów naszych róż rodziców. Maryjo, Królowo Wszystkich Świętych, módl się za nami!