Aktualności

Różaniec Rodziców z Matką Bożą Oliwską w każdy poniedziałek od 17.30

ir
15 stycznia 2018

Z wielką radością dzielimy się z wszystkimi rodzicami i zaangażowanymi w rozwój Różańca Rodziców informacją o stałej modlitwie różańcowej u naszej Patronki. Za zgodą i z błogosławieństwem księdza proboszcza Katedry Oliwskiej, także w roku 2018 zapraszamy na co poniedziałkowy różaniec  u naszej Patronki, przed Feretron MB Oliwskiej w Kaplicy Mariackiej w Oliwskiej Katedrze.


Co tydzień modlimy się i rozważamy tajemnice różańcowe w intencjach ogólnych  Różańca Rodziców i szczegółowych poszczególnych róż i rodziców. Chcemy dziękować Maryi za obdarowanie nas właśnie ta modlitwą i wszelkimi łaskami. Modlimy się za każdego kto w danym tygodniu przystąpił do Różańca Rodziców i za każdą nowopowstałą różę rodziców. Modlimy sie o wytrwałość i obfite owoce ich modlitwy. Modlimy się za każde nawrócone dziecko i pojednaną rodzinę.Modlimy się również w intencjach szczegółowych, np. obecnie o ochronę dzieci i młodzieży w Gdańsku przed deprawacją wynikającą z prób wprowadzenia tzw. działań równościowych czyli tzw. Karty Równości. 


Modlimy się za wszystkie osoby zaangażowane w to dzieło modlitwy: za animatorów i tych co szerzą RR, za kapłanów opiekujących się duszpastersko różami, w tym szczególnie za księdza proboszcza Katedry Oliwskiej, naszego opiekuna. Modlimy się za tych co nas wspierają oraz o ochronę przed wszelkim złem. Modlimy się o obfite owoce i wytrwałość dla przystępujących do modlitwy i posługiwania w Różańcu Rodziców. 8 grudnia była cała kaplica Mariacka zapełniona rodzicami - liczymy, że tak będzie co poniedziałek!


A tak brzmi Świadectwo w Radio PLUS  z zaproszeniem do modlitwy!


 


MB Oliwska Patronka Różańca Rodziców