Aktualności

Rocznica objawień fatimskich okazją do nawrócenia nawet dla największych grzeszników!

ir
13 października 2014

Objawienia w Fatimie zakończyły się spotkaniem wielkiej rzeszy osób. W tłumie byli wierzący i niewierzący. Byli ludzie Kościoła i żołnierze oraz żandarmi mający za zadanie w jakiś sposób przeciwdziałać wydarzeniom. Byli również masoni i ateiści chcący wydrwić i wyśmiać naiwną wiarę >>pospólstwa<<.

Tymczasem tchnienie Łaski Bożej zmieniło wszystkie serca i zmieniło historię Portugalii, a także w jakiejś mierze historię całego świata. Maryja prosiła dzieci o modlitwę w intencji nawrócenia grzeszników, o modlitwę i o ofiarowanie umartwień i cierpienia. A Bóg potwierdził to wielkim i zupełnie wszystkich zaskakującym cudem >>SPADAJĄCEGO SŁOŃCA<<. Nikt z obecnych nie miał wątpliwości, że to cud ręką Bożą uczyniony, osobę Maryi wynoszący w chwale! Łaska Boża jest dla każdego z nas!

Te prośby Matki Bożej są nadal aktualne i skierowane do każdego z nas!

Rocznica Fatimy to dla nas szczególne wezwanie do modlitwy i ofiarowania cierpienia za grzeszników zatwardziałych, zwłaszcza tych którzy aktywnie zwalczają Kościół i wszelkie normalne wartości ludzkie. To dla nas również okazja do uproszenia łask i własnego nawracania się oraz umocnienia wiary.

Bądź pozdrowiona Panno Maryjo i módl się za nami.