Aktualności

Czas dziękowania za łaski i zaproszenie na rekolekcje BYĆ JAK MARYJA!

ir
15 października 2017

Setna rocznica objawień fatimskich za nami, za nami rocznica 140 Gietrzwałdu, za nami wielka i wspaniała modlitwa Różaniec do Granic i modlitwa o pokój w Kadynach. Przed nami zadanie, aby to czym zostaliśmy obdarowani, wprowadzać w codzienne nasze życie w Różańcu Rodziców. Pierwsza okazja – rekolekcje maryjne w Grodzisku Mazowieckim  - już w sobotę 21.X 2017r


Rekolekcje wygłosi znawca tematyki fatimskiej, autor wielu książek i opracowań, uczestnik wielu gremiów międzynarodowych - dr Wincenty Łaszewski. Obecnie możemy również obejrzeć znakomite dzieło filmowe z jego udziałem  - film PROROCTWO.


Rekolekcje zorganizowane w Grodzisku Mazowieckim przez Różaniec Rodziców z tamtejszej parafii zachęcają aby wchodzić w duchowość maryjną i pogłębiać relację z Matką Bożą, aby faktycznie dążyć do wzoru świętości danego nam w Maryi. Aby po prostu Być jak Maryja.


Rekolekcje są dość krótkie i z pewnością interesujące, na tyle że zachęcamy wszystkich do przybycia i skorzystania z tej sposobności. Prosimy również o informacje do organizatorów jeśli ktoś będzie zainteresowany – kontakt na stronie: http://rozaniecrodzicow.waw.pl/by--jak-maryja.html


My się tam wybieramy, właśnie z takim pragnieniem rozwijania duchowości maryjnej w naszej codzienności i zobaczenia jak bardzo jesteśmy przez Maryję obdarowani!


Zapraszamy wszystkich!