Aktualności

Razem brońmy życia - jest ogromna szansa!

ir
4 lipca 2011

Od kilku dni w polskim parlamencie trwa batalia o pełną ochronę życia poczętego. Zwolennikom aborcji nie udało się zablokować rozpoczęcia procesu legislacyjnego, ale lobby to jest silne i wpływowe. Zapewne z jego poduszczenia obecnie urzędujący Prezydent RP p. Bronisław Komorowski już na wstępie zdystansował się od pełnej ochrony życia poczętego - mimo, że to jeszcze zupełnie nie jest czas jego aktywności.

Obserwując działania grupy zaangażowanych środowisk i osób, w tym posłów realizujących to trudne zadanie widać jak wielkie przeszkody napotykają i jak bardzo potrzeba im wsparcia.

Uczyńmy to co możemy w ramach naszej codziennej aktywności. Wspierajmy posłów swoją modlitwą, a kto może również czynem np. dzwoniąc lub wysyłając listy wspierające pełną ochronę życia poczętego do posłów z naszych okręgów wyborczych.

Oby żadne życie nie zostało zakończone przez to że cokolwiek zaniechaliśmy co jest w naszej możności. W bliskiej przyszłości będą się ważyć szczególnie ważne sprawy dla przyszłości polskich rodzin i całej Polski – dlatego obejmijmy jako odpowiedzialni rodzice - każdy jak kto może modlitwą tą ważną inicjatywę ochrony życia.

Za znanym obrońcą życia i rodziny byłym senatorem p. Antonim Szymańskim, podaję adres do strony na której znajduje się więcej szczegółowych informacji.

http://ekai.pl/wydarzenia/polska/x43263/razem-bronmy-zycia/