Aktualności

Ponure wieści z Irlandii - módlmy się w OBRONIE ŻYCIA!

ir
27 maja 2018

W Dzień Matki dowiedzieliśmy się, że Irlandczycy w większości chcą by matki mogły zabijać swoje dzieci do 12 tygodnia ich  życia w majestacie prawa.  Te ponure i tragiczne informacje z katolickiej Irlandii pokazują jak wielką walkę i pracę należy prowadzić w obronie życia w Polsce.  Współczesne media i są  przesiąknięte ideologią i „kulturą”  śmierci przed, którymi ostrzegał nas św. Jan Paweł II. Przypominał retoryczne pytania: jeśli nie zapewnimy ochrony życia najsłabszych, to co nas powstrzyma od mordowania siebie nawzajem?!  I to już dzieje się na naszych oczach, np. z promocją eutanazji i wprowadzeniem tego do praktyki przez prawo! 


Te ponure informacje podawane były w jednej z polskich stacji TV jako zwycięstwo jednej grupy przeciw drugiej – ale redaktorzy nie zauważyli, że przegrywają tu wszyscy, a najbardziej pokrzywdzone są najmłodsze dzieci i matki, które dopuściły się ich zabicia.  Te okrutne informacje o prawie do zabijania swoich dzieci umieszczone zostały w sąsiedztwie materiału o macierzyństwie – bo akurat był dzień matki. Sielankowe informacje o mamach, przytulających niemowlęta, o tym jak niesłychanie zmieniło się ich życie, gdy doznały właśnie macierzyństwa. Te informacje, w tym samym dniu przygotowała ta sama redakcja w Polsce  - dlatego nie łudźmy się, że dobro samo zwycięży i się obroni. Wciąż dużo jest ludzi bez sumienia, którzy z głupoty lub wyrachowania w mediach puszczą najohydniejsze kłamstwa i na zlecenie nieustannie będą promować „kulturę” śmierci. To Judasze co za srebrniki sprzedadzą swoje dusze i będą pokazywać zło jako dobro. Bez modlitwy nie obronimy sumień Polaków i Polek!


Dlatego potrzebujemy MODLITWY, MODLITWY i jeszcze raz MODLITWY.   Modlitwy pokutnej i przebłagalnej za grzechy narodu Polskiego – zwłaszcza w 100 lecie odzyskania niepodległości. Naród będzie chronił swoje dzieci – albo go wcale nie będzie! Teraz niepodległość to dla nas walka o Życie!


I ta walka nie jest jeszcze wygrana, ten obszar Niepodległości Polski musimy obronić żarliwą modlitwą!