Aktualności

POLSKA pilnie potrzebuje naszej różańcowej modlitwy!

ir
21 grudnia 2016

„Polska nie zwycięży bronią, ale modlitwą, pokutą, wielką miłością bliźniego i różańcem. Odbywajcie swoje nabożeństwa różańcowe. W każdej polskiej rodzinie razem ojciec i matka, i dzieci, klękajcie razem do pacierza, do różańca”.

W przeddzień swojej śmierci kardynał A. Hlond wypowiada prorocze słynne słowa: „Teraz was błogosławię i waszą trzodę, i wasz lud, i Warszawę. Aby Królestwo Boże powiększało się i osiągnęło zwycięstwo. Walczcie z ufnością! Pod opieką Błogosławionej Maryi Dziewicy pracujcie! Zwycięstwo gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem Błogosławionej Maryi Dziewicy”.

„Trzeba ufać i modlić się. Jedyna broń, której Polska używając odniesie zwycięstwo — jest różaniec. On tylko uratuje Polskę od tych strasznych chwil, jakimi może narody będą karane za swą niewierność względem Boga. Polska będzie pierwsza, która dozna opieki MATKI BOŻEJ. Maryja obroni świat od zagłady zupełnej. Polska nie opuści sztandaru Królowej Nieba. Całym sercem wszyscy niech się zwracają z prośbą do Matki Najświętszej o pomoc i opiekę pod Jej płaszczem”.

Módlmy się za Prezydenta RP, za Rząd i panią Premier oraz za parlamentarzystów aby potrafili w mocy Ducha Świętego prowadzić odważnie i z rozwagą sprawy Polski. Módlmy się za koalicję rządzącą i oraz za opozycję, aby potrafili wznosić się ponad interesy partyjne dla dobra Polski i Polaków.

Módlmy się za wszystkich Polaków abyśmy umieli właściwie oceniać sprawy, nie pozwolić się manipulować, ale bronić tradycyjnych polskich wartości jakie zawierają się w trzech słowach: BÓG, HONOR i OJCZYZNA.

Dlatego właśnie teraz przed świętami Przyjścia Pana Jezusa na świat, przed Wigilią – co zawsze jednoczyła Polaków proszę i zachęcam do modlitwy różańcowej za Polskę, do Krucjaty trwającej od lat.

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę - poznaj i dołącz!

Oraz do modlitwy za poszczególnych polityków przez wstawiennictwo Matki Bożej Trybunalskiej:

Modlitwa za Polskę - http://www.zapolske.pl/cg