Aktualności

Podaruj na święta bliskim piękny prezent – miejsce w róży rodziców, podziel się wiadomością o różańcu rodziców!

ir
20 grudnia 2014

Do napisania tej wiadomości natchnęła mnie informacja o tym jak miedzy innymi szerzy się różaniec rodziców. Jedna z naszych najbardziej wytrwałych moderatorek ofiarowała swemu kuzynowi miejsce w róży rodziców jako prezent świąteczny! Dzięki temu zaczął się modlić i jest jej bardzo wdzięczny za tą wiadomość. Dodatkowo dzięki temu wśród jego znajomych wielu mogło poznać tą inicjatywę modlitwy i dalej obdarowywać swoje dzieci tym dobrem duchowy.

Jezus przychodzi do naszych domów i rodzin, przychodzi do miejsc pracy i miejsc publicznych, wieść o jego narodzinach, mimo iż przygłuszona handlowym szumem dociera do wszystkich. Dajmy Mu szansę, aby na stałe zamieszkał w jeszcze większej ilości rodzin, aby przychodził w codziennej modlitwie i naprawiał to co czasem niechcący popsuliśmy lub psujemy. Dajmy szansę przez zaproszenie Jego Matki do naszej codzienności w modlitwie różańcowej.

Zachęcam aby właśnie w czasie Świąt Narodzenia Pana Jezusa, obdarowywać swoich bliskich i znajomych takim prezentem duchowym, miejscami w nowo tworzonych różach - zaproszeniem do modlitwy w Różańcu rodziców, również poprzez Internet!

Dzielmy się świadectwem modlitwy - jak ona zmienia mnie i życie moich dzieci, jak nam pomaga! Dzielmy się tym dobrem z innymi, aby świat był choćby trochę bardziej otwarty na Boże Narodzenie!