Aktualności

Piszemy list do Marszałka Senatu ws. przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO - DALEJ SIĘ MODLIMY!

ir
23 lutego 2015

Drodzy Rodzice i Animatorzy róż rodziców!

Potrzebna jest nasza aktywność i modlitwa. Odpowiedzmy jak najszerzej na apel p. Kowalewskiej z HLI

W dniach 4 – 6 marca br. Senat RP będzie głosował w sprawie ratyfikacji bardzo kontrowersyjnej, wręcz orwellowskiej, przemocowej Konwencji Rady Europy CAHVIO.

Wprowadzenie w życie zapisów konwencji prowadzi do groźnych zmian społeczno-kulturowych oraz jest skierowane przeciwko rodzinie oraz prawu rodziców do wychowywania swoich dzieci zgodnie z przekonaniami. Będzie też promowała wszelkie związki >niestereotypowe< w tym tzw. > małżeństwa< jednopłciowe oraz wprowadzi do szkół biologistyczną edukację seksualną zawierającą promocję zachowań homoseksualnych.

W tej sprawie zwracamy się specjalnym Listem do Marszałka Senatu Bogdana Borusewicza.

Inicjatywę tę prowadzi Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia – Human Life International Polska. Bardzo prosimy przyłączcie się!

Niechaj każdy z nas napisze List do Pana Marszałka Senatu! Zapewniamy, że list ten zostanie dostarczony do jego biura. Można to zrobić przez stronę:

http://www.naszestanowisko.pl/konwencjaCAHVIO/index.php

Wiele osób zupełnie się nie orientuje, jak poważne zagrożenia niesie ta przemocowa konwencja. Odpowiadając na wielkie zapotrzebowanie, przygotowaliśmy bezpłatną czarno-białą ulotkę informacyjną na ten temat. Można je pobierać ze strony http://www.hli.org.pl/drupal/pl/node/10179 . i samemu wydrukować. Gorąco zachęcamy, aby je rozdawać znajomym.

Prosimy o jak najszersze upowszechnienie naszej inicjatywy pisania Listu do Marszałka Senatu.

Zapraszamy też Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia na Facebooku:

www.facebook.com/klub.przyjaciol.ludzkiego.zycia

W imieniu Klubu Przyjaciół Ludzkiego Życia

– Human Life International Polska

Ewa H. Kowalewska