Aktualności

Pierwsza świeca adwentowa – Panie Przyjdź! Marana Tha!

ir
27 listopada 2016

Czekamy z otwartym sercem na przyjście Pana. Czekamy aby Jezus narodził się w Betlejemskim żłobie.

Ale biada gdyby nie narodził się w tobie i we mnie, gdybyśmy czekali na Jezusa a nie szukali Go wokół siebie w potrzebujących Miłości. Nasi bliscy potrzebują naszej obecności, pomocy i uśmiechu. Potrzebują wsparcia i pochwały. Potrzebują czasu oddanego wyłącznie dla nich, i potrzebują daru z nas! Królestwo Jezusa zaczynamy budować najpierw w swojej rodzinie, w pracy i w środowisku sąsiadów.

Są też chrześcijanie potrzebujący pomocy na świecie, tacy, którzy życiem świadczą o wierze w Boga, którego próbowano wyrwać z ich duszy. Im potrzeba naszej modlitwy i czasem daru materialnego.

Takie dar możemy również ofiarować modlitwą - i niech ten czas Adwentu będzie również czasem obdarowywania wielu innych osób informacją oraz zaproszeniem do Różańca Rodziców. To fakt, który może zmienić życie całych rodzin i środowisk! Podaruj miejsce w Różańcu Rodziców osobie, która potrzebuje takiej formy modlitwy dla swoich dzieci! Można też podarować prenumeratę Anioła Stróża dzieciom, albo Różańca lub TAK Rodzinie dla dorosłych. To prezent który będzie trwał cały rok i będzie budował dobro!

Już wkrótce przekażemy informację gdzie można wysłuchać wykładów zrealizowanych w trakcie X Konferencji na UG MIŁOŚCI TRZEBA SIĘ UCZYĆ.

Zapraszamy wszystkich rodziców z Różańca Rodziców do wsparcia modlitwą oraz darem materialnym inicjatywy zbudowania centrum pastoralnego ojców Michaelitów dla dorosłych i młodzieży na Białorusi

Pomoc dla budowy Centrum Pastoralnego GATOWO


TU MOŻNA ZAPRENUMEROWAĆ TAK RODZINIE

TU MOŻNA ZAPRENUMEROWAĆ RÓŻANIEC

TU MOŻNA ZAPRENUMEROWAĆ ANIOŁA STRÓŻA