Aktualności

Październik miesiącem zwycięstw różańcowych!

ir
14 października 2014

Tegoroczny październik pokazuje ogromną potrzebę modlitwy za dzieci i mobilizację wielu środowisk i rodziców. Róż przybywa niemal co dnia raz jedna, innym razem kilka. Wielu mówi i szerzy różaniec rodziców – tą potrzebę ochrony duchowej i obdarowania modlitwą swoich dzieci. Mówią i świadczą bo sami otrzymali pomoc, wsparcie i pokój serca! Jest nas już niemal 52 tysiące rodziców! A samych animatorów Róż rodziców jest ok. 1500!

W 97 rocznicę objawień fatimskich, 13 X 2014r. w Gdańsku Żabiance w sanktuarium MB Fatimskiej odbyło się diecezjalne spotkanie Żywego Różańca. Przepięknie oprawiona Msza święta, koncelebrowana przez kilkunastu kapłanów wraz z księdzem biskupem Wiesławem Szlachetką poprzedzona została procesją różańcową wśród bloków osiedla. Z modlitwą, śpiewami, odmawianiem różańca i świecami prowadzona przez Krzyż i Poczty Sztandarowe. To napawa wielkim entuzjazmem i optymizmem, że tysiące ludzi chce się modlić i wspólnie dawać świadectwo swego przywiązania i zaufania do Boga i Maryi.

Szczególne podziękowania należą się Siostrom Loretankom, które przyjechały z Warszawy, aby dać świadectwo miłości do Maryi, zwycięskiej mocy Różańca świętego i pokazać bogactwo materiałów formacyjnych przez siebie przygotowywanych!

W październiku koniecznie należy pamiętać o dokonaniu prenumeraty miesięcznika RÓŻANIEC

TU MOŻNA ZAPRENUMEROWAĆ RÓŻANIEC .

TU MOŻNA ZAPRENUMEROWAĆ ANIOŁA STRÓŻA .

TU MOŻNA ZAMÓWIĆ WARTOŚCIOWE KSIĄŻKI.SURSUM CORDA!