Aktualności

Papież Franciszek w Irlandii na spotkaniu Rodzin

ir
25 sierpnia 2018

Papież Franciszek wyruszył w sobotę rano w podróż do Irlandii na trwające w Dublinie IX Światowe Spotkanie Rodzin. Każdy nasz Różaniec  w modlitwie rodziców kończymy modlitwą w intencjach Papieża Franciszka. Wielokrotnie, na audiencjach i spotkaniach swoje wystąpienie Papież Franciszek kończył prośbą aby modlić się za Jego osobę i pamiętać o Nim w modlitwie.  Tym bardziej że teraz sam  zwrócił się do Polaków o modlitwę na czas tej pielgrzymki do Irlandii!


Otoczmy Papieża Franciszka naszą modlitwą, modlitwą różańcowych rodziców zatroskanych o swoje dzieci. Modlitwą rodziców kochających Kościół Święty i modlacych się o dobre środowisko wzrastania dzieci.  Modlimy się w piątą intencją główną naszej modlitwy jest dobro Kościoła i nasza otwartość na te łaski jakie Bóg daje nam poprzez Kościół Święty.


Módlmy się też za Irlandię, za Kościół w Irlandii i za rodziny irlandzkie w całym świecie, aby odnowiły depozyt wiary i były dla ludzi oparciem we współczesnym świecie! Święty Patryku, módl się za nami!


Maryjo - Królowo Rodzin, módl się za nami!