Aktualności

Ojciec, Ojczyzna, Ojcowizna – niepodległość Polski budujemy zaczynając od zdrowej rodziny!

ir
8 listopada 2017

W każdy drugi piątek miesiąca, w Gdańsku Oliwie, u Królowej Korony Polskiej,  modlimy się w intencjach: świętości życia, prymatu ojcostwa, godności mężczyzny i kobiety, nierozerwalności małżeństwa, przepraszając za grzechy przeciw tym wartościom i zadaniom.


W najbliższy piątek, 10 listopada br. o godz. 17:30 zapraszamy do kościoła OO. Cystersów pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gdańsku-Oliwie na ​Różaniec​  oraz Mszę św. z modlitwą przebłagalną. Modlitwę poprowadzi i konferencję: OJCIEC, OJCZYZNA, OJCOWIZNA wygłosi ks. Lucjan Krzywonos, Zmartywchwastaniec. Łączmy się w modlitwie, kto może niechaj przybędzie do Kościoła O. Cystersów w Gdańsku Oliwie na ulicę Leśną. Nasze rodziny i Polska potrzebują ojców i zdrowych relacji w rodzinach. Potrzebują odnalezienia właściwych wymiarów godności osób w rodzinie oraz poszanowania świętości życia i nierozerwalności małżeństwa. TU POTRZEBNA JEST NASZA WIELKA WALKA DUCHOWA.  Dołączamy się z naszą modlitwą rodzicielską, różańcową do tych intencji. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.


 Miejsce: kościół MB Królowej Korony Polskiej, Gdańsk Oliwa, ul. Leśna 5/6,                                                                   Czas: 10 listopada 2017 r. godz. 17.30 – 20.30.


i jeszcze ciekawe wypowiedzi video : Dlaczego mężczyźni są potrzebni!       Miejsce Taty w rodzinie