Aktualności

Zjednoczmy się 13 lipca 2018r.u OO.Cystersów w Oliwie na modlitwie o ochronę przed deprawacją dzieci poprzez odrodzenie Ojcostwa!

ir
10 lipca 2018

W czwartek 28 czerwca 2018 roku radni PO z  Rady Miasta Gdańsk przegłosowali uchwałę, tzw. Model na rzecz Równego Traktowania. Zakłada on m.in.:   Opracowanie i wdrożenie w szkołach zajęć dostarczających pseudorzetelnej wiedzy o LGBT;   Przygotowanie personelu szkolnego w zakresie praw i wsparcia transpłciowych dzieci i młodzieży;      Realizację programów edukacji seksualnej kierowanych do dzieci i młodzieży w kontekście ideologii gender


Nasze dzieci, już od najmłodszych lat, zamiast budowania dobrych relacji  i zacieśniania więzi, mają być poddawane seksualnej stymulacji i uczone dewiacji. Jednocząc się możemy to zatrzymać - działaniem i modlitwą.


Apelujemy do mobilizacji i przyłączenia się do systematycznej i wytrwałej modlitwy, która w Oliwie trwa już od ponad roku! piątek, 13 lipca 2018r. o godz. 17:30 zapraszamy do kościoła OO. Cystersów pw. Matki Bożej Królowej Korony Polskiej w Gdańsku-Oliwie na Różaniec oraz Mszę św. z konferencją i adoracją pokutną za grzechy przeciwko prymatowi ojcostwa, godności mężczyzny i kobiety, świętości życia i rodziny oraz za grzechy godzące w jedność Kościoła Świętego oraz błagalną o odrodzenie charyzmatu ojcostwa.


Modlitwę prowadzi o. Gracjan Landowski, franciszkanin z klasztoru św. Antoniego w Kadynach.  Temat przewodni: DUCH OJCOSTWA w ŁONIE KOŚCIOŁA.     Serdecznie zachęcamy do osobistego uczestnictwa i modlitwy.


Przekażcie zaproszenie swoim krewnym, przyjaciołom, znajomym 
i każdemu w potrzebie.