Aktualności

Nowy miesięcznik FRONDA - źródło dobrych inspiracji społeczno kulturalnych >> Kto daje dzieciom Boga, daje im wszystko<<

ir
15 lutego 2015

Nowy miesięcznik Fronda pod redakcją Grzegorza Górnego to projekt skierowany do warstwy średniej polskiego społeczeństwa, która nie chce się podporządkować tzw. poprawności politycznej i wynikającej z niej linii myślenia.

Ogromne kompetencje i wielka wiedza na temat procesów życia społecznego jaką pokazuje nieustannie redaktor naczelny G. Górny z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w nowym tytule prasowym.

Już pierwszy numer pokazuje niezależność myślenia, przywiązanie do wartości klasycznych i szerokie horyzonty poznawcze autorów. Grzegorz Górny zanany nam ze swej działalności publicystycznej, autor wielu książek i wystąpień, był m. innymi gościem naszej konferencji nt. Zagrożeń osobowości młodego człowieka na początku XXI wieku.

To właśnie obraz zagrożeń, ale i wskazanie inspiracji do działania, do przeciwstawiania się poprawności politycznej, wskazywanie realnych dostępnych rozwiązań było tematem pamiętnego , porywającego wykładu na Uniwersytecie Gdańskim w 2013 roku.

Tego się spodziewamy po nowym miesięczniki Fronda pod jego redakcją. Potwierdza to pierwszy numer, który jest już do nabycia, w którym przeczytamy m. innymi wywiad z Dominiką Figurską, matką pięciorga dzieci a w nim takie słowa: > Często rozważam, jak możemy zabezpieczyć nasze dzieci na wypadek jakiegoś potężnego kryzysu, co im dać, gdyby nas zabrakło? Co im zostawić, żeby sobie poradziły? I przychodzi mi do głowy właśnie tylko ta jedna odpowiedź. Jedynie wiara da im wewnętrzną siłę potrzebną do przeżycia <<

Dlatego gorąco polecamy ten miesięcznik, aby również on pomagał nam w kształtowaniu dobrego środowiska wzrastania naszych dzieci!