Aktualności

Nowa strona Różańca Rodziców – nowe funkcje i możliwości już są dostępne!

ir
28 sierpnia 2017

Kochani rodzice, animatorzy i moderatorzy Różańca Rodziców! W dzień Matki Bożej Częstochowskiej udało się uruchomić nowy system i stronę Różańca Rodziców.
Pozwala ona na nieco więcej funkcji już obecnie, ale przede wszystkim jest nowocześniejsza w swojej strukturze, zatem będzie umożliwiać dalszy rozwój.Liczymy też na inne wersje językowe, tak aby Różaniec Rodziców mógł swobodnie rozszerzać się na świat.
Dla użytkowników systemu pojawiła się jedna ważna zmiana. Każdy rodzic oraz każdy z animatorów będzie mógł obecnie się zalogować do systemu ze swoim hasłem. I będzie miał dostęp do swojego wpisu, pojawia się możliwość samodzielnego dopisywania imion dzieci, które się urodziły itp.
Ta funkcja jest dość intuicyjna, prosimy spokojnie ustawić swoje hasło do konta, w razie problemów prosimy zadawać pytania do admina – każda uwaga jest dla nas cenna.
Dziękujemy wszystkim za modlitwę i wsparcie, a szczególnie tym którzy wykonali ogromną pracę nad systemem – administratorom naszego systemu p. Markowi i p. Jackowi!
Niech nowa strona i nowy system służą ludziom na pożytek dla większej Chwały Boga!