Aktualności

Normalizacja postępuje, a stare broni się przed zmianami. Potrzebna nasza obywatelska modlitwa!

ir
20 lipca 2017

Potrzeba naszego modlitewnego wsparcia dla rządzących!

Potrzeba modlitwy również za tych, których błędne mniemania uwiodły, aby tylko nie wprowadzać reformy wymiaru sprawiedliwości i całego polskiego systemu prawnego. Przez wstawiennictwo Królowej Polski módlmy się o światło Ducha Świętego dla wszystkich Polaków! Módlmy się o światło wiary i roztropności w podejmowanych działaniach przez wszystkich, którzy pracują na rzecz rozwoju Polski. Niech łaska Jezusa Chrystusa, naszego Zbawiciela będzie z nami wszystkimi.

Polska doświadczyła w ostatnich dniach wielkiego uznania w oczach opinii światowej w czasie wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa oraz pary książęcej z Anglii, księcia Wiliama i księżnej Katerine. Zobaczyli oni wielkość i piękno polskiego narodu i wyrazili to wobec nas, a przede wszystkim wobec całego świata.

Polska podnosi się z kolan, uwalnia się po kilkudziesięciu latach z rozkradania majątku narodowego i uzależnienia od zagranicy. Teraz jest czas odnowy i budowania, teraz jest też czas, aby naprawić między innymi ustrój prawny wywodzący swe korzenie z komunizmu.

Widzimy jak bardzo przeszkadza to tym, którzy do tej pory przekonywali że Polska jest słaba i nic nie da się zrobić, a złodzieje i oszuści mogli nas jako kraj zupełnie swobodnie rabować.

Dlatego bardzo potrzebna jest nasza modlitwa za rządzących i za parlamentarzystów. Niech Bóg oświeca umysły i serca, niech udzieli nam w Polsce pokoju i jedności w naszym narodzie.

Módlmy się za pana Prezydenta Andrzeja Dudę, aby swoją osobą i działaniem służył Narodowi i jedności Polski. Módlmy się przez wstawiennictwo naszej Matki i Królowej Najświętszej Maryi Panny, patronów naszej ojczyzny i naszych patronów.