Aktualności

Nie udało się obronić dzieci i młodzieży Gdańska przed deprawacyjną uchwałą radnych - trzeba chronić przed skutkami!

ir
29 czerwca 2018

Całkowicie pogubili się radni i władze Gdańska proponując ideologizowanie wychowania dzieci pod pozorem równości. Materiały już zaprezentowane oraz rekomendacje jakie przygotowano w ramach tzw. pakietu równości pod pozorem dobra to działania, które są zupełnie nieakceptowalne dla tworzenia wlasciwych wzorców zachowania dzieci. Pomieszano w iście szatański sposób dobre idee z destrukcją. Modlimy się o ochrone naszych dzieci przed złem i nawrócenie tych biednych ludzi którzy omamieni władzą lub przez nieświadomość dopuscili się tak wielkiego zła w imię politycznych interesów. Ale teraz potrzebne są bardzo konkretne działania uświadamiające rodziców w Gdansku o zagrożeniach deprawacją!


Gdańska maksyma od wieków głosi NEC TEMERE, NEC TIMIDE -  co oznacza w wonym tłumaczeniu  -  Odważnie , ale z Rozwagą.  Tej rozwagi zabrakło prezydentowi Gdańska i Radnym PO!


Kochani rodzice z całej Polski - pilnie obsewujcie wasze samorządy - aby uchronić swoje dzieci przed urzędnicza deprawacją w waszych miejscowościach!


Maryjo, Królowo Polski , módl się za nami!