Aktualności

Nie szydzę z wiary, nie popieram aborcji – protest przeciw kampanii empiku z udziałem satanisty i aborcjonistki.

ir
28 listopada 2014

Kochani rodzice, w czasie gdy przygotowujemy się do Świąt Narodzenia Pańskiego, różne instytucje próbują z tego zrobić jarmarczną okazję do kupowania i sprzedawania. Przeciw takiemu instrumentalnemu traktowaniu Świąt wypowiedział się ostatnio Arcybiskup H. Hoser wskazując na zachowanie sieci empik.

Nie wolno nam dopuścić aby ci, którzy korzystają z naszych pieniędzy, z naszej chęci podzielenia się radością w okresie świątecznym sprowadzili święta do bezmyślnego procesu kupowania prezentów, a do tego promowali wartości radykalnie sprzeczne z duchem tych Świąt poprzez zatrudnianie satanisty czy też zadeklarowanej aborcjonistki chwalącej się swoimi poczynaniami.

Dlatego zachęcamy do osobistego włączenia się do protestów organizowanych przez różne gremia. W Internecie protest jest zorganizowany przez sprawdzoną organizację CITIZEN GO i można w nim wziąć udział wchodząc na zamieszczony poniżej link:

http://citizengo.org/pl/swiatecznych-zakupow-nie-robie-w-empiku-podpisz-protest.

Robienie zakupów w empiku jest w tej sytuacji w jakiejś mierze finansowaniem satanizmu, satanisty i aborcjonistki. Jest jakimś współudziałem w złu jakie te osoby promują swoimi wypowiedziami i postawami.

Sam niewydarzony pomysł takich kampanii przez empik oraz reakcja po pierwszych protestach wskazują na niezrozumienie jak bardzo jest on zły i jak nie pasuje do polskiej kultury i do polskiego społeczeństwa.