Aktualności

Nie czekaj, módl się i działaj, ratuj maluchy, dzieci starsze i młodzież przed destrukcją!

ir
3 marca 2019

Ofensywa ideologii destrukcyjnych przeciw dzieciom i młodzieży jest faktem. To dzieje się w wielkich miastach Polski: Warszawa, Łódź, Gdańsk ... a zapewne szykowana jest w innych. Od nas rodziców i dziadków zależy czy młodzież zostanie poddana ideologicznej manipulacji poprzez struktury edukacyjne! Potrzeban jest nasza modlitwa i nasza aktywność! To nie polityka, to obrona normalności naszych dzieci!


Produkowane są rózne materiały, tworzone warsztaty i całe zakresy destrukcyjnych aktywności dla dzieci i młodzieży, pod pozorem torerancji i edukacji. Działania seksualizujące dla dzieci w wieku 5,6 i 7 lat jeszcze pięć czy dziesieć lat temu były nie do pomyślenia.  Dzis włądze wielkich miast  polskich opanowane przez jedną z opcji politycznych otwarcie promują działania sprzeczne ze zdrowym rozsądkiem. I wykładają na to duże kwoty pieniędzy swoich mieszkańców. To są wyniki ostatnich wyborów samorządowych  - i nie wiem czy rodzice  - mieszkańcy tego właśnie oczekiwali od władz samorządowych.


Teraz trzeba sie z jednej strony modlić o nawrócenie rządzących tymi miastami, oraz o ochronę dzieci przed skutkami tych destrukcyjnych działań, a z drugiej strony przeciwstawiać się takim dzialaniom władz lokalnych wobec własnych dzieci i nie dozwalać na promocję treści LGBT w szkołach.  Boże, chroń dzieci polskie przed wszelkim złem, zwłąszcza tym jakie moze wypływac z głupoty i zaplanowanych destrukcyjnych działań oosó dorosłych!