Aktualności

Naprawiona awaria techniczna

ir
6 lipca 2021

W ostatnim czasie miała miejsce stosunkowo niewielka, ale dokuczliwa awaria techniczna w naszym systemie obsługującym stronę i możliwość logowania się uczestników modlitwy.  Została ona naprawiona i obecnie system działa poprawnie. Za chwilowe kłopoty przepraszamy, dziękujemy za wyrozumiałość i prosimy o modlitwę w intencji osób, które systemem się opiekują i nim zarządzają. 


Niezależnie od wszystkiego widać, że powinniśmy być czujni i zabezpieczeni przed wszelkimi problemami i zakłóceniami jakie mogą wynikać z przyczyn technicznych i niezależnych od nas. Warto sobie obecnie ściągnąć na własny nośnik rozważania różańcowe, warto mieć określoną na dany czas tajemnicę do rozważania i warto też zachować spokój. Dziękujemy za wszystkie sygnały że system przestał działać – i za wyrozumiałość dla chwilowego braku możliwości zalogowania się.


Dodatkowo jako pomoc chcę przekazać info o aplikacji na smartfon  - w której znajdują się rozważania i która na co dzień podpowiada nam treść danej tajemnicy na dany miesiąc. Aplikacja została wykonana przez jednego z różańcowych rodziców i udostępniona bezpłatnie do pobierania.: Link do  aktualnej wersji  aplikacji Rozaniec Rodzicow z obsługą systemów 32 bitowych.  https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.Infokom.Rozaniec_R