Aktualności

Największy z cudów - film który warto i trzeba obejrzeć

ir
24 listopada 2013

Do polskich kin wszedł film który trzeba obejrzeć - Największy z cudów.

„Największy z cudów” to porywający, pełnometrażowy film animowany dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta Kościoła katolickiego z aniołami i demonami w tle.

Fabuła skupia się na trzech osobach, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej z powodu życiowych kryzysów, z jakimi walczy każdy z nich. Msza Święta nie jest dla nich niczym nowym, ale nie są w stanie zrozumieć jej prawdziwego znaczenia. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który unaocznia się podczas każdej Eucharystii. To, czego doświadczą w trakcie tej Eucharystii, zmieni ich życie na zawsze.Producentem filmu jest Pablo Jose Barroso z Dos Corazones Productions, producent “Cristiady”, filmu opowiadającego historię meksykańskiego Powstania Cristeros. Muzykę do filmu napisał nominowany do Oscara Mark McKenzie, który aranżował ścieżkę dźwiękową do „Tańczącego z wilkami”.

Najlepszą recenzją filmu niech będzie wypowiedź małego Szymona (9lat) Od tej pory inaczej będę uczestniczył w Mszy świętej!

Ale film jest dla każdego dla młodzieży i dla dorosłych!

Trzeba iść na niego do kina!

informacje na stronie http://www.najwiekszyzcudow.pl/