Aktualności

Najlepszy prezent na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci!

ir
22 grudnia 2021

Gdy w naszych domach zawita pięknie ustrojona choinka zadbajmy o to aby nie brakło pod nią miejsca dla szopki w której będzie Święta Rodzina – Jezus , Maryja i Józef, oprócz tego mogą być pasterze, zwierzęta i trzej królowie i inne postaci.  I już jest nowa edycja (2022) aplikacji  Różańca Rodziców na SMATRFON  - dziękujemy panu Jackowi z Radomia!


Kiedy będziemy się spotykać z bliskimi z okazji  Bożego Narodzenia, możemy im podarować jeden ze wspanialszych prezentów, dawno sprawdzony i ogromnie cenny. Jest to miejsce w Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci. Jest to o tyle cudowny prezent, że jest zawsze przydatny, bardzo potrzebny, a jednocześnie bardzo osobisty. Dopasowany do obdarowanego i do obdarowującego.  Dodatkowo jest to prezent, którym obdarowany jednocześnie obdarowuje swoje dzieci, żonę i całą rodzinę. Jest to prezent, który nie kosztuje żadnych pieniędzy, ale jedynie wymaga naszej ufnej w Bogu odwagi i szczerości serca.  Prezent jakim jest miejsce w Róży Rodziców modlących się za swoje dzieci jest dostępny na wyciagnięcie ręki, może być to miejsce w róży, którą sami tworzymy, albo w róży tworzonej w naszej parafii, albo miejsce w róży dostępne przez zgłoszenie w systemie internetowym.


Niech to będzie obdarowanie dobrem naszych przyjaciół i naszej rodziny, naszych bliższych i dalszych znajomych. W ten sposób Jezus, który rodzi się w Betlejemskiej Grocie ma szanse pozostać na zawsze w sercach naszych dzieci,  w naszej codzienności i obdarować nas swoim Pokojem i Miłością.


Taki prezent dla osób bliskich nam w rodzinie jest dodatkowo otoczony innymi prezentami, łaskami dla nas samych i dla naszych dzieci. Łaskami płynącymi z szerzenia Różańca Rodziców, z rozszerzania nadziei jaka jest dostępna dla każdego rodzica przez modlitwę i opiekę Maryi. Tym przesłaniem i takimi prezentami chcemy obdarować całą Polskę i cały świat, poczynając od swoich rodzin, przyjaciół i znajomych! 


GLORIA IN EXCELSIS DEO !   A na ziemi Pokój ludziom dobrej woli.