Aktualności

Najlepszy prezent dla dzieci z okazji Dnia Dziecka! Wybierz pomoc Maryi!

ir
31 maja 2023

Najlepszy prezent dla dzieci to  małżeńska miłość rodziców oraz modlitwa i błogosławieństwo dzieci. Różaniec Rodziców jest darem Maryi dla nas rodziców w naszym powołaniu! Świadectwo o Różańcu Rodziców w Radio em i zaproszenie do wspólnej modlitwy! Daj dziecku najpiękniejszy prezent!


Nasza modlitwa obejmuje i dzieci małe, i te pod sercem mamy i te dzieci całkiem dorosłe! W audycji katowickiego Radia em znajdziemy i piękne świadectwa i znajdziemy relacje o pielgrzymkach Różańca Rodziców na Górę św. Anny.


Świadectwo p. Magdaleny o powrocie do życia dziecka pod sercem mamy! Jest to świadectwo nadziei niezłomnej jaką możemy pokładać w Maryi!


Te świadectwa docierają z wielu miejsc w Polsce.  Rodzice organizują różnego rodzaju wydarzenia – po to aby zaprosić nowe osoby właśnie w dzień dziecka, lub w okolicy tego czasu!


W Smolcu k. Wrocławia rodzice świętują dziesiątą rocznicę powstania Różańca Rodziców w tej parafii!


A już w sobotę 3 czerwcaspotykamy sie na XI pielgrzymce Żywego Różanca na Jasną Górę - pielgrzymujemy przede wszystkim aby dziekować za tak wiele lat opieki i za ten dar włączenia Różanca Rodziców do rodziny Żywego Różańca! Niech Bóg będzie uwielbiony i Maryja niech nas prowadzi pod swoim płaszczem modlitwy i opieki!